Дивовижна користь шоколаду!

дівчина їсть шоколад Це цікаво

Погодьтеся, рідкісне свято сьогодні обходиться без шоколаду. Багато хто з нас, побачивши його, забувають про всі свої дієти, а потім шкодують про нестриманість, відчуваючи почуття провини. Не варто картати себе за любов до цього солодкого продукту, оскільки останні медичні дослідження довели його незаперечну користь для нашого здоров’я.

5 причин не відмовляти собі в солодкому

1. Шоколадні генії

Дослідники вже давно висувають припущення про благотворний вплив шоколаду на функції пам’яті і роботу мозку в цілому. Непрямим підтвердженням цих припущень можуть служити статистичні дані, які показують, що найчастіше лауреатами Нобелівських премій стають вихідці з тих країн, де найбільше виробляють і з’їдають шоколаду.

2. Математичні здібності

Медичні досліди, що проводилися в Великобританії, показали, що ті студенти, які регулярно вживали шоколад, набагато успішніше справлялися з математичними обчисленнями, ніж їх однокурсники. Шоколад не тільки допоможе вам збільшити банківський рахунок, а й зробить вас найрозумнішою матусею в очах дітей, коли їм знадобиться допомога у вирішенні домашніх завдань з математики.

3. Користь для серця

Всі дослідження останніх років показали, що шоколад є відмінним профілактичним засобом від серцевих захворювань. Якщо у вас є вибір, віддавайте перевагу чорному шоколаду – у нього сприятливий глікемічний індекс, в ньому менше калорій і більше клітковини, ніж у білого або молочного аналогів. Крім того, австралійські вчені стверджують, що вживання 100 гр. чорного шоколаду на день, на 20% знижує ризик розвитку інсульту і гіпертонії за рахунок потужних антиоксидантів, що містяться в какао-бобах.

4. Можливість стати щасливішою

Дослідження Фінляндських вчених показали, що у жінок, які щодня вживали шоколад під час вагітності, ростуть більш спокійні, усміхнені й просто щасливі діти. Нічого дивного, щаслива мама – щасливий дитина.

5. Ідеальна солодкість

А ви знаєте, що температура плавлення шоколаду дорівнює температурі людського тіла? Збіг? Навряд чи. До того ж, шматочок шоколадної цукерки, що тане в роті, завжди піднімає настрій. Не вірите? Перевірте сьогодні ж!

Оцініть статтю