Чайна дієта

Чайна дієта Схуднення

Багато дієти відрізняються своєю жорстокістю і строгими обмеженнями. Існують на світі дієти, які відрізняються своєю м’якістю, простотою, і користуватися такими дієтами одне задоволення. У їх число входить і чайна дієта. Вже з назви можна зрозуміти, що головним компонентом дієти є чай. І не просто будь-який чай, а саме зелений, і пити його потрібно в дуже великих кількостях.

Для дієти вибирайте чай, який не знижує тиску, інакше до кінця дієтичної тижні ви не зможете навіть встати з ліжка.

Зелений чай має корисні властивості, і через це все більше уваги на це звертають медики. Зелений чай подарували нам китайці, які славляться своєю народною медициною. Адже багатьох вражає стрункість східних жінок, і якщо ви хочете виглядати не менш прекрасними, яка дозволить вам не тільки схуднути, але й очистити організм.

У чому полягає методика чайної дієти?

По-перше, можна їсти все, що завгодно, крім борошняних та містять жири, солоного, солодкого. Потрібно більше фруктів включити в раціон, а також м’ясо, але тільки відварне. Мінеральна вода буде сприяти схудненню, але вода повинна бути без газу.

І основний інгредієнт дієти — зелений чай. Пити його потрібно до прийому їжі і після прийому їжі. Бажано з ранку пити теплий чай, перед обідом — злегка охолоджений, а після вечері — гарячий і без цукру. Крім того, можна пити просту кип’ячену воду або кефір. Зеленого чаю потрібно випивати в день не менше двох літрів.

Зелений чай сприяє зміцненню судин. До того ж, чай містить в собі цілий комплекс вітамінів, і ви не будете відчувати себе такою виснаженою, як при інших дієтах. Зелений чай зменшує рівень холестерину в крові, а також благотворно впливає на стан зубів. Ваш шлунково-кишковий тракт також буде радіти, оскільки корисні речовини, які містяться в зеленому чаї, поліпшать його роботу.

Оцініть статтю