Антицелюлітна дієта

Антицелюлітна дієта Схуднення

Окрім вправ, масажу, кремів та інших засобів, важливо правильно харчуватись, щоб результат був швидким і тривалим. Насправді здавалося б, звичайні продукти, які ми вживаємо, мають різний вплив на наш організм, тому інколи приходиться багато чого виключати з раціону, або включати. Спробуємо з’ясувати, які продукти варто вживати, а чого краще уникати, бажаючи позбутися від «апельсинової шкірочки».

Який тип целюліту безпосередньо пов’язаний з харчуванням?

Целюліт не є хворобою, це явище характеризується нерівномірним розподілом жирової тканини під шкірою. «Улюбленими» ділянками з целюлітом є сідниці та стегна. Ямочки на шкірі з’являється, коли ми їмо багато солодощів, тваринних жирів, борошняні вироби і багато солі. Звичайно, в цьому випадку впливає і недолік руху, яке стимулює циркуляцію крові і лімфи.

Другим популярним видом целюліту є «водний», який з’являється навіть у худих людей. Він пов’язаний, перш за все, з затримкою води в організмі і набряками. Таке явище спостерігається, в основному, на ногах. Причиною його виникнення є низький тиск – через відсутність в раціоні білка, а також дефіциту заліза і вітамінів групи B.

Якою має бути дієта проти целюліту?

Дієта проти целюліту, перш за все, повинна бути різноманітною і спиратися на здорові, мінімально оброблені продукти. Вибирайте свіжі фрукти і овочі замість соків і повноцінні зернові продукти, такі як житній хліб на заквасці, коричневий рис. Важливо вживання достатнього обсягу негазованої води. Дві літри рідини – необхідний щоденний мінімум дорослої людини, щоб організм добре функціонував, поновлював водний баланс, пружність тканин, що в боротьбі і профілактиці целюліту є надзвичайно важливим.

Другим моментом є спостерігання за кількістю води, що виводиться з організму і не затримується, обмін речовин. Якщо рідина затримується в організмі, то це свідчить про погану роботу внутрішніх органів, зокрема нирок, навіть щитовидної залози. Зовнішній вигляд людини є віддзеркаленням внутрішнього стану в прямому та переносному значеннях. Порушення у роботі внутрішніх органів можуть призводити до зайвої ваги, до целюліту, і т. д.

Уникайте солодощів, надлишку солі і жирної їжі, а також – смажених страв!

Рекомендуємо вам бути обережними з вживанням продуктів, що містять глюкозо-фруктозовий сироп. Його чимало міститься в напоях газованих, джемах, деяких йогуртах.

Добре допомагають також відвари з трав – природних «спалювачів жиру», наприклад, зелений і червоний чай, полин, кава, перець чилі, карі, пряні спеції, грейпфрут, ананас.

Наостанок хочеться відмітити, що посилять антицелюлітний ефект вакуумний масаж в салоні, звичайний масаж, обгортання шоколадом, спорт.

Оцініть статтю