5 способів збільшити груди: плюси й мінуси найпопулярніших варіантів

5 способів збільшити груди Краса

Більшість жінок хоч раз у своєму житті загадувалися над питанням: як же можна збільшити груди. Подивімось, які способи сьогодні доступні в досягненні бажаних розмірів, а також вивчимо плюси й мінуси кожного варіанта.

Народні засоби для збільшення грудей

Перший спосіб, про який варто згадати – це всілякі народні засоби. Капуста, сире тісто, бобові та інші харчові продукти, вважаються тією їжею, яка сприяє збільшенню грудних залоз. Насправді нічого спільного з реальністю це не має, єдине, на що можна розраховувати, – це набір ваги й жирової тканини в ділянці грудей, а разом з нею, звісно, і збільшиться об’єм.

Гормональні препарати

Гормональні засоби можуть виявитися надзвичайно ефективними. Як правило, для збільшення грудей приймають препарати, що містять естроген, жіночий гормон. Але призначати собі гормони самостійно в жодному разі не можна. Крім того, навіть виписані фахівцем гормони можуть надати абсолютно несподіваний і навіть протилежний вашим очікуванням ефект. Надмірне оволосіння і зайва вага – це лише мала частина проблем, які ви можете отримати замість збільшення грудей. Це ж стосується і гормональних кремів, які втираються в груди. Гормони в обох випадках потрапляють у кров і, після цього, діють абсолютно однаково.

Фізичні вправи

Що стосується спеціальних вправ, то вони абсолютно неефективні. У молочних залозах вкрай мало м’язових тканин, тому силові навантаження на розмір грудей ніяк не вплинуть. Натомість вони є дієвим способом запобігання обвисанню грудей, роблять їх більш пружними та підтягнутими.

Можливо вам буде також цікава стаття про те, як визначити розмір бюстгальтера

Міостимуляція для збільшення грудей

Серед способів збільшення грудей все більшої популярності набирає – міостимуляція. Але максимум на що можна розраховувати – це збільшення молочних залоз на 1 розмір і не більше. Дія міостимуляторів ґрунтується на перенаправленні гормональних потоків і доставці в молочні залози більшої кількості естрогену. Таким чином, поліпшується живлення клітин і груди трохи збільшуються.

Мамопластика або протезування

Єдиним способом збільшити груди з гарантованим результатом є маммопластика, тобто медичні імпланти. Зрозуміло, будь-яка операція пов’язана з ризиком для здоров’я, і якщо є можливість, то завжди краще її уникнути. Але для багатьох жінок пластична хірургія – це останній шанс розв’язати проблему, яка заважає їм повноцінно жити. Щоб успішно збільшити груди за допомогою протезування, необхідно вивчити всі доступні варіанти імплантів (на основі силікону, гідрогелю та інших наповнювачів) і пройти повне медичне обстеження. Тоді, якщо у вас немає протипоказань, маммопластика допоможе досить швидко і безпечно збільшити груди до бажаного розміру.

З усіх перерахованих способів, єдиним безпечним і при цьому ефективним, на думку фахівців, є міостимулятори. Ну а в плані результативності поки немає нічого кращого за пластичну хірургію. Однак варто пам’ятати, що хоча сучасні імпланти і є досить безпечними, завжди зберігається ймовірність післяопераційних ускладнень.

Оцініть статтю