12 найбільш нестерпних колег на роботі

Нечупара Це цікаво

Працюючи у великому колективі, ви щодня стикаєтесь або постійно перебуваєте поруч із колегами, які можуть бути не дуже приємними офісними сусідами. Ми провели опитування та дізналися 12 найбільш дратівливих типажів співробітників, чиї шкідливі звички зводять з розуму більшість людей.

Шкідливі звички оточуючих, які нас дратують

1. Чистьоха

Здавалося б, що поганого в чистоті? І все дійсно було б добре, якби ця особа не влаштовувала кімнату гігієни просто на своєму робочому столі. Стриже або підпилює нігті, колупає зубною ниткою між зубів, розпорошує різкі аромати, чистить вуха… Ніхто не хоче на це дивитися.

2. Балакуха

Вона цілий день базікає по мобільному телефону. Або ще гірше, вона постійно висить на офісній лінії. Балакуха говорить дуже голосно, перетираючи кісточки друзів з родичами, а кісточки родичів з друзями. Послухайте, дорогенька! Не всі хочуть знати подробиці вашого особистого життя, життя вашого двоюрідного брата, та того чарівного принца, який обіцяв вам передзвонити і зник.

3. Свій у дошку

Ця людина безцеремонно удирається у ваш особистий простір. Він щоранку при зустрічі за звичкою намагається вас обійняти, радісно вигукує «Дай п’ять!», та стирчить по півгодини за спиною, поки ви намагаєтесь працювати. А коли «кращий друг» говорить з вами, то підходить настільки близько, що вам доводиться ухилятися від його носа.

4. Нечупара

Нечупара завжди кашляє та чхає, не прикриваючи рот рукою. Він ніколи не миє і не дезінфікує руки. Ми не хочемо підчепити від тебе якусь хворобу, ти чуєш?

5. Продуктовий злодюжка

Тут все зрозуміло. Такий красунчик, як шкідливий кіт, під’їдає чужу їжу із загального холодильника, а потім намагається приховати докази свого злодійства. Якщо ж його хапають на гарячому, він прикидається, що переплутав чужі відбивні зі своєю вареною ковбасою.

6. Чудова людина

У чудової людини є одна дратуюча звичка – вона нічого не робить, але все помічає. Це саме вона розклеює по всьому офісу оголошення: «У принтері закінчилося чорнило», «Мийте за собою посуд» і т.і. Дякуємо за нагадування, ріднесенька ти наша. Що б ми без тебе робили?

7. Смердючка

Як тільки настає обідній час, можна відкривати вікна і розбігатися. А все тому, що в мікрохвильовій печі починає розігріватися тунець з яйцями та спаржею. Вважаєте, що хтось потім вибачиться за те, що засмердів все приміщення? Помиляєтесь.

8. Жебрак-благодійник

Цей тип постійно просить грошей, чим дуже дратує всіх навколо. То на якусь підписку «дуже потрібного всім» економічного видання, то на незрозумілий благодійний марафон. Досить нас доїти!

9. П’янюжка

Він з’являється пізніше за всіх, розбитий та втомлений, з легким, а іноді досить важким, перегаром. У шухляді його столу завжди є погано приховані пляшки зі спиртним, вміст яких він частісінько підмішує собі в чай ​​або каву просто на роботі. Погодьтеся, ця звичка бути трохи під шафе та постійний перегар дуже дратують.

10. Доросла дитина

Надуті губи, безлад та гора брудного посуду на робочому столі. Впізнаєте? Ця людина ніколи не повісить у туалеті новий рулон туалетного паперу. Крім того, ви всі були свідками істерик, коли ця особа не отримувала того, чого хотіла.

11. Підлабузник

Підлабузництво – це не шкідлива звичка, а спосіб життя. Підлабузник не може не підлизуватися до шефа. Він затримується на роботі, коли в цьому немає ніякої необхідності, але в потрібний момент завжди нагадує про свою уявну старанність та намагається отримати за це кілька додаткових бонусів.

12. Джерело неприємних звуків

Він фиркає, чавкає, плямкає, голосно сякається та хрумтить суглобами пальців. Якщо вам пощастило сусідити з такою людиною на роботі, обзаведіться навушниками.

Оцініть статтю