10 найдорожчих порід собак

10 найдорожчих порід собак Це цікаво

Деякі породи собак можуть бути досить дорогими. Це в певній мірі залежить від самої породи, місцевого попиту, пропозиції та інших факторів, однак існують певні загальні критерії, які впливають на вартість чотириногих. Ось 10 найдорожчих порід собак, які не по кишені більшості любителів тварин.

10. Ірландський вовкодав

Ірландський вовкодав

Ця гігантська «цукерка» може виглядати як перевертень з “Гаррі Поттера”, хоча насправді ірландський вовкодав є дуже милим псом з характером тихої дворняжки і дуже древньою історією (7000 років до н.е.). Величезних розмірів собаки з милими мордами відмінно підходять для охорони дворової території, якби не одне але… Вартість цуценя коливається в районі 2000 доларів.

9. Ландсир

Ландсир

Собаки цього різновиду Ньюфаундленду вважаються дуже лагідними, плюс до цього вони є відмінними плавцями, у яких не капає з пащі слина (що властиво деяким породам великих собак). Ландсир вважається швидкою і невтомною породою, яку можна без особливих зусиль навчити всім необхідним командам. Що ж, такі цуценята також коштують не менше 2000 $ за штуку.

8. Норфолк тер’єр

Норфолк тер’єр

Ці крихітні собаки абсолютно безстрашні і іноді дуже вперті. Але їх не можна назвати агресивними. Насправді вони просто намагаються показати свою значимість за допомогою гавкоту, як і більшість собак маленьких порід. Цуценята таких щасливих, впевнених в собі і лихих псів коштують приблизно 2000 $. Але якщо ви хочете мати ідеального, маленького, чотириногого друга, висока ціна не повинна вас лякати.

7. Чорний російський тер’єр

Чорний російський тер’єр

Цей ніжний гігант, відомий як чорний російський тер’єр, є обдарованим, слухняним, спритним псом, який вміє відмінно охороняти як господаря, так і територію. І хоча він виглядає як типовий шотландський тер’єр, потенціалу в ньому набагато більше, ніж ви можете уявити. Крім того, чорний російський тер’єр відмінно знаходить спільну мову з дітьми і шикарно виглядає, що і пояснює середню вартість цуценя в 2000 $.

6. Французький бульдог

Французький бульдог

Французький бульдог – це собака-мрія для господаря квартири відповідних розмірів. Ця, на перший погляд, вальяжна (хтось може сказати ледача) порода досить грайлива, і легко піддається дресируванню. Як і будь-яка маленька, але сильна собака, вона може бути трохи впертою. Проте, сукупність всіх її позитивних якостей оцінюється в 2050 $ за цуценя.

5. Староанглійський бульдог

Староанглійський бульдог

Насправді, староанглійский бульдог не те ж саме, що і старий англійський бульдог. Ця американська версія новоствореної в 1970-х породи, яка дуже схожа на свого двоюрідного брата, була офіційно зареєстрована тільки в 2014 році. Можливо, саме тому цуценята староанглійского бульдога коштують не менше 2150 $.

4. Пікардійська вівчарка

Пікардійська вівчарка

І хоча пікардійська вівчарка може виглядати як пошарпана собачка, цінник на її цуценят не стає нижчим, і на сьогоднішній день становить 2250 $. До речі, цей дуже розумний, грайливий і, здавалося б, невибагливий пес має досить прискіпливий смак.

3. Португальський водяний собака

Португальський водяний собака

На перший погляд португальський водяний собака здається лякаючи великим. Але насправді це дуже ласкавий, веселий і енергійний пес, відомий своєю мужністю та інтелектом, який не раз показував чудові результати на багатьох спортивних і розвідувальних змаганнях і спромігся високих нагород в категоріях «спритність» і «слухняність». Погодьтеся, такі таланти не можуть коштувати дешево. Тому вам доведеться викласти близько 2500 $ за цуценя.

2. Тибетський мастиф

Тибетський мастиф

Незважаючи на ціну в 3000 $ ця древня порода не є справжнім мастифом. Вона була виведена спеціально для роботи в особливих умовах дикої природи. Мужній і вірний тибетський мастиф зможе захистити вас навіть від ведмедя, якщо вам доведеться наштовхнутися на нього в лісі. Таку собаку не рекомендується тримати в квартирі або будинку з невеликим подвір’ям, оскільки для її повноцінного розвитку потрібно набагато більше місця.

1. Аргентинський дог

Аргентинський дог

Цей великий мускулистий пес з чудовими бійцівськими якостями і короткою білою шерстю, схожий на пітбуля, заборонений в багатьох країнах. Проте, в Аргентині порода вважається мисливською (особливо на диких кабанів). Аргентинський дог чудово ладнає з дітьми та іншими тваринами, якщо виховується людьми з цуценячого віку. Деякі аргентинські доги бувають плямистими, але таке забарвлення вважається недоліком, тому за плямистого цуценя ви, швидше за все, отримаєте знижку. Білий же обійдеться вам у 4000 $.

Оцініть статтю