Як вибрати ідеальний колір купальника?

Як вибрати ідеальний колір купальника? Мода

Щоб вибрати ідеальний купальник, потрібно брати до уваги не тільки його крій, тип власної фігури і стиль. Важливо звертати увагу і на колір моделі, який повинен доповнювати тон вашої шкіри. Сезон відпусток вже близько, тому сьогодні ми розповімо, які кольори купальників пасуватимуть вам найбільше.

Світла шкіра

Світла шкіра добре поєднується з купальниками синього і зеленого кольорів. Будь-який відтінок зеленого, крім флуоресцентного або лайма, ідеально виглядає на світлій шкірі. Тримайтеся подалі від помаранчевих, жовтих і сірих купальників – вони знебарвлюють шкіру, роблячи її менш привабливою. Якщо ж у вас руде волосся або веснянки, вибирайте рожеві моделі.

Оливкова шкіра

Оливкова шкіра краще всього поєднується з купальниками пастельних, борошняних, блідо-блакитних, блідо-жовтих, зелених і кремових відтінків. Обходьте стороною купальники сірого і коричневого кольорів – вони будуть конфліктувати з вашим тоном шкіри. Чорний і білий купальники вам теж підійдуть. Але майте на увазі, білі моделі можуть стати в воді абсолютно прозорими, якщо у них немає хорошої підкладки. Тому білі купальники краще використовувати для прийняття сонячних ванн у себе на дачі або на приватному пляжі.

дівчина на морі

Середній тон шкіри

Середній тон шкіри ділиться на 2 відтінки: середньо-світлий і середньо-темний. Якщо у вас середньо-світла шкіра, вибирайте купальники червоних, бежевих і коричневих кольорів. Що стосується чорних і темно-сірих моделей, то вони вам протипоказані. Якщо ж у вас середньо-темна шкіра, придивіться до купальників пурпурних, яскраво-жовтих і помаранчевих відтінків. Але уникайте бежевих і пастельних кольорів.

Темна шкіра

Коли мова заходить про купальники, то тут у власниць темної шкіри переваг найбільше. До темної шкірі підходять моделі глибоких соковитих кольорів, таких як червоний, пурпурний і мандариновий. Також не бійтеся приміряти м’ятні, блідо-жовті, ніжно-блакитні і рожеві купальники, які також будуть гармонічно контрастувати з вашою шкірою.

Оцініть статтю