Як візуально подовжити ноги: 5 способів довести чоловіка до…

Як візуально подовжити ноги Мода

Хочете бути володаркою попи-горіха – зробіть сотні тисяч присідань. Хочете мати рельєфні руки — вирушайте на шопінг і не виходьте з торгового центру, доки у ваших руках не назбирається сумок кілограмів на двадцять. Хочете подовжити ноги — тут уже без нас чи пластичного хірурга не обійтись. Рекомендуємо придивитися до бюджетнішого варіанту.

5 способів візуально подовжити ноги – для тих, хто прагне довести чоловіка до візуального екстазу, переднепритомного стану, ейфорії (результат підкреслити).

Монохром

Ми неодноразово говорили, але повторимо ще раз (прямо як школі, повторення — мати вчення) — у монохромному аутфіті ви візуально виглядаєте кілометрово довгою лінією. Аксіома діє для більшості відтінків, але подвійного ефекту очікуйте лише від чорного кольору. А якщо це будуть чорні штани з високою талією та мереживний топ, то ви автоматично потрапляєте у категорію модних гуру.

Укорочений піджак

Укорочений піджак

Ви тільки подивіться на фото і спробуйте зафіксувати, де у дівчини закінчується тулуб і починаються ноги. Ось-ось і ми про це. Ми звикли з тим, що піджак доходить до рівня талії, так що якщо знайдете стильний вкорочений варіант, хапайте не роздумуючи.

Завишена талія

Завишена талія

Ефективний спосіб візуально подовжити ноги, неодноразово випробуваний нашою редакцією — висока талія. Джинси, штани-палаццо або спідниці з підвищеною талією – вибір повністю залежить від ваших уподобань і настрою. Не дивно, що дизайнери з сезону в сезон повертають їх на подіуми (безумовно, турбуються про нас).

Ще трохи про завищену талію

Вибачте, але це найефективніше рішення. На цей раз використовуйте страшенно крутий прийом – комбінуйте завищені штани і вкорочений топ. Вийде подвійний ефект. Тільки не скигліть, що тулуб візуально здаватиметься коротшим. У нас, коротунів, вибір невеликий — чи то довжелезні ноги, чи коротке тіло. Будьте готові відбиватися від компліментів (а вони так і сипатимуться, повірте).

Скажіть «так» ботфортам

дівчина в ботфортах

Взимку та влітку… одними ботфортами (особливо, якщо у погоди грайливий настрій). Носіть з асиметричними спідницями або міні-сукнями, залишаючи трохи оголеного простору для фантазії.

Оцініть статтю