Як правильно рахувати калорії?

Як правильно рахувати калорії? Схуднення

Рахувати калорії — одне знайважливіших умінь будь-кого хто хоче схуднути. Адже дієта, заснована на підрахунку і обмеження кількості споживаних калорій — єдиний режим харчування, схвалений дієтологами. Більш того, на відміну від різних «моно дієти» та інших чарівних методик, цей спосіб обгрунтований логічно і науково.

Втім, багато дівчат вибирають саме дієти кшталт «їсти одну гречку три дні»або «один грейпфрут вранці, одне яйце в обід, один капустяний лист на вечерю»саме тому, що з ними не потрібно нічого рахувати, достатньо купити продукти зі списку. Від більш ефективних і безпечних дієт на основі підрахунку калорій недосвідчені дієтчики відмовляються через те, що «рахувати калорії складно». Ми вирішила з’ясувати, як полегшити цей процес.

Як рахувати калорії

Купіть ваги. І мова не про підлогові ваги, за допомогою яких Ви, напевно, вже давно контролюєш свою вагу. Мова про кухонні ваги, які допоможуть Вам вимірювати вагу їжі. Без цього, навіть знаючи калорійність продукту, буде складно визначити енергетичну цінність Вашого прийому їжі. Через якийсь час Ви навчитесь визначати вагу і калорійність їжі «на око», але на перших порах обійтися без ваг буде складно.

Визначте калорійність улюблених продуктів. Якщо Ви щоранку їсте вівсянку,перекушуєте яблуком, а на вечерю неодмінно вибираєте відварну курку, то варто порахувати кількість калорій у Вашій звичайній порції кожної з улюблених страві записати на видному місці — наприклад, на холодильнику. Туди ж можна відправити підрахунки по улюблених вредностям — так перед очима буде наочний доказ того, що краще з’їсти велику тарілку зеленого салату, ніж одне тістечко.

Зареєструйтесь на спеціальному сайті або скачайте додаток для смартфона. Сучасним програмам потрібно повідомити вид продукту і вагу, а вони порахують не лише калорії, але і кількість корисних речовин, які Ви вжили за день. Більш того — деякі з них дозволяють рахувати калорії не за вагою, а приблизно. Наприклад, вказувати «1банан» або «склянка молока». Деякі ресурси можуть навіть порахувати калорійність окремих продуктів різних виробників. Досить вказати тільки комерційну назва і кількість упаковок, штук продукту.

Рахуйте, коли готуєте.Думаєте, підрахувати калорії в складному імпровізованому блюді, наприклад випічці з незвичайною начинкою,майже нереально? Навпаки, контролювати калорії, коли готуєте самі, набагато простіше, ніж у покупних продуктах. Просто рахуйте і записуйте всі інгредієнти перед тим, як відправити їх в страву.

Не фанат. У чашці чаю 2 калорії,в щіпці цукру — 5, в одній подушечці жуйки — близько 3. Якщо ця інформація вже давно Вам відома — ставайте розсудливим, не потрібно рахувати калорії настільки скрупульозно.

Оцініть статтю