Як підібрати собі дієту

Як підібрати собі дієту Схуднення

При схудненні не кожна дієта буде гарною і принесе очікувані результати. У виборі дієти потрібний серйозний підхід.

Перш ніж почати підбирати дієти, ви повинні знати дещо про неї.

 • До будь-якої дієти потрібна підготовка: спочатку поступово виключити всю шкідливу їжу та зменшити розмір порцій.
 • Вихід із дієти повинен бути правильним: не атакувати холодильник, як тільки дієта завершилася, а поступово додавати заборонені продукти, починаючи з найлегших.
 • Підбирати дієту краще не самостійно, а за допомогою дієтолога.
 • Якщо хочеться схуднути, дієта – це поганий вибір.

Як правильно підібрати дієту

Організм кожної людини індивідуальний, тому та чи інша дієта одній людині підходить, іншій не приносить жодних результатів, третя взагалі дотримуватися її не може – погано робиться. Вибір дієти – досить складна річ, тому для самостійних дівчат розроблено добірку правил, які допоможуть визначитися.

 1. Поради. Порадьтеся з подругами та знайомими, почитайте коментарі на форумах, дізнайтесь більше про те, кому яка дієта допомогла, за скільки часу, які результати. Можливо, ця інформація допоможе вам вибрати дієту для себе.
 2. Прислухайтеся до себе. Завжди слід бути солідарною зі своїм організмом. Якщо, наприклад, з голоду паморочиться в голові, то суворі дієти – не для вас.
 3. Пробуйте. Якщо вам сподобався опис якоїсь дієти, але ви не впевнені, що вона допоможе, а подруги нічого не можуть порадити, посидьте на ній 2-3 дні. Відчуєте результати, сподобається – продовжуйте. Якщо важко, зупиніться. Вибір дієт, дякувати Богу, великий.
 4. Почніть з дієти, що щадить. Так ви не принесете шкоди організму урізанням їжі та корисних речовин і зможете дізнатися, чи легко вам сидіти на дієті, чи ні.
 5. Якщо у вас є проблеми з внутрішніми органами, гастрит, виразка, хвороби, пов’язані зі шлунково-кишковим трактом або серцево-судинною системою, або у вас уповільнений метаболізм, то дієту вам повинен прописати лікар. Вона, звичайно, буде розрахована не на схуднення, але це також станеться.
 6. Визначтеся, на що розрахована дієта. Наприклад, якщо вам потрібно скинути всього нічого 3-5 кг, то можна спробувати експрес-дієту, якщо ж вам потрібно позбутися ваги 10 і більше кг, то необхідний довгий курс, адже на користь не тільки схуднення, але й збереження здоров’я.
 7. Якщо ви поєднуєте дієту зі спортом, вибирайте не дуже суворе харчування. Там повинні бути всі необхідні речовини. Особливо складні вуглеводи, білок та клітковина.
 8. Не буває дієти, від якої худне тільки живіт, нога, рука. При дієті худне все тіло відразу. А якщо ви знайшли дієту, яка розрахована на певну частину тіла, – не вірте, це обман.
 9. Спробуйте харчуватися здоровою їжею та ввести розвантажувальний день один раз на тиждень. Такий вибір буде кращим за дієту, і ефект кращий і надійніший.
 10. Читайте відгуки. Часто про дієту пишуть ті, хто її випробували, наскільки вона важка у використанні та як допомагає. Поцікавтеся, що говорять про обрану вами дієту інші люди, так вам буде легше зрозуміти, чи потрібна саме ця дієта, чи варто пошукати іншу.

Поки що це всі рекомендації щодо вибору дієти. Вибирайте, пробуйте, худніть. А поки ви не зробили вибір, спробуйте просто здорове харчування. Вам сподобається.

Успіхів!

Оцініть статтю