Як підібрати окуляри за формою обличчя?

Як підібрати окуляри за формою обличчя? Мода

Ми вже знаємо, що підбори, шарфи, ремені, ювелірні вироби, духи та манікюр дуже впливають на образ і стиль в цілому. Але є ще одна річ, яка виділяє багатьох жінок з натовпу та робить їх несхожими на інших. Вже здогадалися про що йде мова? Якщо хочете дізнатися, як підібрати окуляри за формою обличчя, прислухайтеся до цих порад стилістів.

Які окуляри підійдуть вам найкраще?

Обличчя у формі серця

Обличчя у формі серця

Форма серця означає, що у вас широкий лоб, який плавно і гармонійно перетікає в маленьке вузьке підборіддя. Власниці таких форм – Різ Уізерспун та Скарлетт Йоханссон. Швидше за все, у вас високі вилиці, тому, щоб підібрати окуляри, вам потрібно звернути увагу на оправи, які збалансують широкий лоб і вузьку нижню частину обличчя. Радимо звернути увагу на тонкі напівпрозорі оправи із закругленими краями.

Кругле обличчя

Кругле обличчя

Кругле обличчя – це, зазвичай, повні щічки, широкий лоб та округле підборіддя. Згадайте Дрю Беррімор або Емму Стоун. Таким дівчатам потрібно підбирати окуляри так, щоб додати трохи вугластості в свій образ, і, таким чином, збалансувати округлі форми. Кращим вибором в цьому випадку будуть квадратні або прямокутні оправи темних відтінків, оскільки саме вони створять ілюзію кутів.

Овальне обличчя

Овальне обличчя

У людей з овальним або витягнутим обличчям вилиці зазвичай розташовані вище, ніж у круглолицих. Прикладами можуть служити Бейонсе та Шарліз Терон. Якщо ви щаслива володарка овального обличчя – вам пощастило, ви зможете без всіляких зусиль підібрати собі окуляри, тому що більшість оправ будуть личити вам, як рідні. Тим не менш, додати трохи вугластості в свій образ все ж не завадить.

Квадратне обличчя

Квадратне обличчя

Квадратне обличчя – це симетричні милі риси зі своїми особливостями. А саме: широкий лоб, масивна нижня щелепа та квадратне підборіддя. Тут нам допоможуть Демі Мур і Сандра Балок. На думку стилістів, в даному випадку, метою підбору окулярів буде надання вашому образу більш м’яких форм. Щоб стати красивою, збалансувати вугластість і разом з тим не створювати ефект громіздкості, вибирайте окуляри з тонкими круглими або овальними оправами.

Оцініть статтю