Як підібрати аксесуари, щоб вони гармоніювали з одягом, зовнішністю і доповнювали образ

Як підбирати прикраси до одягу Мода

Вдало підібрані прикраси, чи то ювелірні вироби, чи біжутерія, завжди створюють ізюминку в образі, і головне, щоб ця ізюминка гармоніювала з одягом. Щоб не витрачати години часу перед дзеркалом, підбираючи аксесуари, які довершать образ, потрібно знати наступні рекомендації що з чим одягати.

І так, почнемо з того, який колір домінує в одязі?

Для стриманішого образу слід підібрати прикраси на тон світліші чи темніші від домінуючого кольору в одежі. Для створення контрасту і яскравості – слід підібрати кардинально інший колір прикрас, який, наприклад,  може гармоніювати з кольором очей.

Якщо наряд чорного кольору, то тут можна підібрати будь-якого кольору прикраси. Досить елегантно дивляться перлини, та біжутерія з різнокольоровим камінням.

Особливо при купівлі прикрас із дорогоцінних металів: золота срібла, платини, важливо звернути увагу на особливості Вашої зовнішності, на колір очей: для жінок зі світлими голубими очима підійдуть прикраси з сапфірами, які підкреслять красиву голубизну очей. Тим, кого природа наділила карими темними очима, слід обрати сережки з рубінами. Ізумруди, аметисти в прикрасах – доповнюють звабливі зелені очі. І практично всі кольори у ювелірних виробах можуть підібрати собі дівчата, у яких світлі сірі очі.

Що стосується прикрас на шию, то тут, окрім кольору, слід підбирати форму.

Якщо виріз сукні чи блузи має округлу форму, то кольє на шию слід підбирати такої ж форми. Це можуть бути коралі, перлини, ланцюжок.

Якщо форма вирізу горловини плаття нагадує літеру V, то доповнять образ ланцюжки з підвісками, які повторюватимуть форму і будуть гармоніювати з одягом.

Для красивих суконь які мають відкрите декольте і не мають бретель та рукавів, слід обрати масивні кольє, та довгі сережки, які підкреслять красиву відкриту шию і декольте.

У зимовий період, коли хочеться тепліше одягнутися, часто одягаємо гольфи чи туніки з високою горловиною. Щоб прикрасити область шиї можна використати довгий ланцюжок з масивним кулоном, також можуть підійти довгі коралі.

Плаття із асиметричним вирізом навколо шиї та коміром-хомутом, який складається із кількох шарів, прикраси на шию краще не одягати. Вони можуть виглядати надто наляписто і привертати увагу тільки на шию, а не на образ в цілому. Можна замість кольє обрати красиві сережки або браслет на руку.

Також за допомогою прикрас на шию можна візуально відволікти увагу від пишного бюсту чи маленького. Для жінок з красивими пишними грудьми підійдуть довгі ланцюжки і з масивними підвісками, проте довжина має бути такою, щоб не виходить за лінію грудей. Для тих, у кого невеликі за розміром груди, слід підбирати яскраві масивні прикраси, які привертатимуть увагу, і зменшать акцент на сам бюст.

Підходячи до вибору браслета, слід звернути увагу на талію. Якщо  вже є широкий пояс чи ланцюжок на талії чи на бедрах, то браслет потрібно підбирати такий, щоб він доповнював образ. Коли руки опущені, то акцент повинен бути або на пояс, або на браслет.

Одягаючи прикраси, важливо з ними «не переборщити». Не можна одночасно одягати брошку і кольє, ланцюжки і коралі, дорогоцінне каміння з біжутерією, золоті персні разом зі срібними, блискучі прикраси з одягом, на якому багато стразів. Така несумісність завжди привертає увагу і складає не найкраще враження про людину.

Оцініть статтю