Топ-5 помилок пляжної моди

Топ-5 помилок пляжної моди Мода

Пляжний сезон офіційно у розпалі! Літо збирає всіх під палючим промінням сонця біля моря. Звичайно, модниці до цього заходу готуються заздалегідь: фітнес, пошук ідеального купальника, туніки, капелюшки. Незважаючи на мінімум базових речей для пляжу, жінки схильні помилятися у виборі.

Хочете всіх затьмарити влітку? Пропонуємо топ-5 помилок пляжної моди – адже на промахах вчитися простіше.

Не мій розмір.

Щоб наголосити на своїй сексуальності, жінки часто купують купальники на розмір менше. Загальновідомий факт: бюстгальтер на один або два розміри менше візуально робить груди більшими за рахунок їх «збирання». Чоловіків такий прийом привертає, а що до здоров’я? Груди не можна стискати — це загрожує негативними наслідками: передусім страждають тканини та лімфатичні залози. Те саме стосується і трусиків. Пляжний одяг не повинен бути великим, але й купувати XS на свій M не рекомендується.

Рішення: відповідні фасони. Власницям невеликих грудей варто звертати увагу на ліфи-бюстьє, які красиво піднімуть груди. Якщо не любите трусики-сліпи, альтернатива — стрінги, бікіні, бразилії.

Великі груди та тонкі лямки.

Жінки з великими розмірами грудей передусім повинні подбати про здоров’я свого багатства, даного природою. Справа в тому, що груди мають властивість обвисати. Тому їх потрібно надійно закріплювати і тонкі лямки для цього не підходять. До того ж, мініатюрний ліф на дамі з 5-м розміром виглядатиме вульгарно.

Рішення: мода дозволяє жінкам повною мірою показати свою «харизму», залишившись стильною та привабливою. Купальники з широкими бретелями надійно зафіксують груди, а вдало підібраний фасон і колір дозволять виглядати гідно.

Не по фігурі.

Так, купальник теж може не сісти по фігурі, як сукня чи комбінезон. Те, що зараз у моді коміри-холтери, горизонтальні розрізи, глибокі декольте, рюші та бахрома, ще не означає, що ці елементи підходять всім.

Рішення: «Головне, щоб костюм сидів». Перед покупкою міряйте купальник кілька разів, особливо якщо знаєте, що фігура не позбавлена ​​недоліків. Дівчата з нестандартними формами також знайдуть вироби, що дозволяють виглядати стильно, сексуально та впевнено. Головна умова для всіх модниць – міряйте і дивіться, чи підходить вам модель, що сподобалася!

Мінімум естетичного та максимум сенсоутворюючого.

Деякі дівчата на пляжі виглядають так, ніби прийшли на пошуки чоловіка, намагаючись виставити напоказ усі свої переваги. Пара лямок замість трусиків і два невеликі трикутники на грудях виглядають немодно, наштовхуючи на не зовсім пристойні думки.

Рішення: сексуальність – це те, що йде зсередини. Роздільний купальник, що ідеально сидить, вже виглядає привабливо. До речі, не менш привабливі жінки у суцільних купальниках.

Каблуки, аксесуари та жвавий макіяж на пляжі.

Усьому цьому немає місця на пляжі! Лабутени зачекають на вас до вечора, а максимум косметики влітку зовсім не рекомендується наносити. Збираючись до берега моря, пам’ятайте про це і не беріть із собою зайвий вантаж.

Рішення: стильні сандалії на низькому ходу, солом’яний або крислатий капелюх і водостійка туш, якщо не можете вийти на вулицю без косметики. Це найголовніші атрибути пляжного сезону.

Оцініть статтю