Що таке біоревіталізація?

Що таке біоревіталізація? Краса

До численних природних процесів організму належить і старіння шкіри, яке часто під впливом різних чинників у рази прискорюється. Такими факторами є хвороби, неправильне харчування, постійні стреси, а також спадковість. Сам процес старіння шкіри являє собою зменшення вмісту в її складі речовин, що забезпечують зволоження. У результаті відбувається порушення обміну речовин шкірних покривів, що і стає причиною в’ялості та появи зморшок.

Потрібно сказати, що біоревіталізація обличчя – це одна з новітніх косметологічних методик. Під її впливом відбувається глибоке зволоження шкіри, ефект якого зберігається на тривалий час. Суть процедури полягає в тому, що в проблемні зони на обличчі вводять за допомогою ін’єкцій спеціальний препарат, в якому основним діючим елементом складу є гіалуронова кислота. Саме її нестача і стає причиною старіння шкіри, але цей процес природний і зупинити момент його настання неможливо, через що і популяризується біоревталізація. Відгуки про цю процедуру суцільно позитивні, оскільки клієнтки отримали не тільки бажане уповільнення старіння шкіри, а і її безсумнівне поліпшення. Після проведення процедури шкіра має молодий і здоровіший вигляд.

Читайте також: Як візуально зробити очі більшими – поради з макіяжу

Препарат на основі гіалуронової кислоти, введений у поверхневі шари шкіри, діє за принципом магніту і притягує до себе воду, у такий спосіб заповнюючи її дефіцит і запобігаючи виникненню сухості й напруженості шкіри. Безліч додаткових ефектів таїть у собі біоревіталізація. Ціна цієї процедури порівняно невисока, але разом з ефектом омолодження ви отримуєте ще й оновлення шкірних тканин, завдяки чому поліпшується здоровий колір обличчя.

Оцініть статтю