4 міфи про пірсинг

4 міфи про пірсинг Краса

Міф №1. “Пірсинг може бути дешевим”. Це не так. За цю процедуру потрібно буде викласти 1-2 тисячі гривень, за умови, що вона буде зроблена в хорошому салоні у кваліфікованого фахівця. З цієї причини багато людей роблять пірсинг у “псевдомайстрів” вдома, подешевше. Не варто ставити своє здоров’я під загрозу! У такий спосіб можна отримати, крім проколу, неприємні “бонуси”, починаючи від герпесу і закінчуючи венеричними захворюваннями.

Міф №2. “Прокол пістолетом менш болючий, ніж прокол голкою”. Це невірно. Принцип дії пістолета – пробивання дірки у вашому тілі, тоді як принцип дії голки – акуратний прокол шкіри. Очевидно, що прокол пістолетом буде болючішим. Пістолет важче обробити через пластикові деталі, які неможливо стерилізувати в автоклаві, тому використання пістолета підвищує ризик занести інфекцію. Краще використовувати голку. Річ у тім, що вона одноразова: майстер відкриває її в присутності клієнта, дезінфікує, і потім викидає.

Міф №3. “Медсестри знають, як робити пірсинг”. Неправда. Для багатьох медсестер пірсинг – це додатковий заробіток. У них немає освіти пірсера, спеціальних інструментів і обладнання для дезінфекції. Тому тут варто бути обережним, а краще і зовсім відмовитися від їхніх послуг. Краще знову-таки віддати перевагу кваліфікованому майстру.

Міф №4. “Пірсинг – не для всіх”. Частково це правда. Пірсинг краще робити людям без комплексів, які самостійно й усвідомлено приймають це рішення. Якщо людині ще немає 18 років, і вона ходить до школи, де її просять зняти сережку, можуть початися проблеми з учителями та батьками, особливо якщо пірсинг був зроблений без їхнього схвалення. Також людині, яка обіймає посаду із суворим дрес-кодом, варто подумати двічі, чи не буде пірсинг перешкодою для її кар’єрного зростання.

Оцініть статтю