Як візуально зробити очі більшими – поради з макіяжу

Як візуально зробити очі більшими Краса

Великі очі приваблюють, і не тільки в романтичному сенсі. Багато хто підсвідомо більше довіряє великооким людям, схильний уважніше їх слухати й не чекає від них поганих новин.

Утім, це все психологія. А не менш важлива наука про макіяж говорить нам, що навіть найскромніші розміри можна візуально збільшити, просто потрібно пам’ятати про деякі хитрощі.

Використовуйте ці трюки, щоб “зробити” великі очі за лічені секунди.

Розтушовуємо

Розтушовуємо

Якщо ви хочете, щоб очі виглядали великими, обіграйте димчастий макіяж. Візажисти радять цікавий смокі-айс… на пів ока: фактично, наносити темні відтінки потрібно від зовнішнього куточка ока до лінії зіниці, сильно розтушовуючи.

Профарбовуємо

Профарбовуємо

Ідея в тому, щоб зробити око візуально ширшим, “розкрити” його. Для цього потрібно спочатку ретельно нанести туш на вії, після чого приділити особливу увагу віям по центру ока (навпроти зіниці), нафарбувавши їх густіше.

Радимо також прочитати: 10 причин, чому твоя підводка не ідеальна

Таким чином виходить ефект лялькового погляду, а очі візуально набувають більш округлої форми. До речі, що ширшим і пишнішим буде пензлик для туші, то легше буде з його допомогою досягти “розкритого” погляду.

Підводимо

Підводимо

Не варто забувати й старовинний трюк, яким користувалися ще наші бабусі: якщо підвести нижню повіку по слизовій олівцем тілесного (нюдового) відтінку, очі матимуть світліший, свіжіший, більший вигляд (подейкують, так можна трішки замаскувати втомлені червоні білки). Обирайте відтінок олівця максимально наближений до тону слизової, бо білий чи навіть надто світлий створюватиме дещо дивний ефект.

Підсвічуємо

Підсвічуємо

Внутрішній куточок, попри те, що малий, залишає широке поле для дій. Блискучі тіні, пігмент або хайлайтер у внутрішніх куточках очей “відкриють” погляд і візуально збільшать очі.

Оцініть статтю