10 причин, чому твоя підводка не ідеальна

10 причин, чому твоя підводка не ідеальна Краса

Простояла пів години біля дзеркала, витріщивши очі, але так і не домоглася ідеальної підводки? Як ми тебе розуміємо! Часом виникає бажання вмитися і вийти у світ у первозданній красі, аби тільки не брати до рук олівець або підводку, які вже набридли. Але навіщо вдаватися до крайніх заходів? Просто вивчи помилки й постарайся їх уникати!

1. Твій олівець потребує точила

Тупим кінчиком не вийде зробити акуратну підводку, тому завжди стеж, щоб він був заточений.

2. Ти використовуєш кольорову підводку по нижній повіці

Звичайно, можливість “прикрасити” свої очі кольоровим олівцем радує, але не варто цим захоплюватися. Зверни увагу, наскільки псує враження нижня кольорова підводка, очі стають меншими, а невдало обраний відтінок навіть призводить до ефекту втомлених очей. Тому, роби кольорову підводку тільки на верхній повіці!

3. Твої стрілки не однакові

Тобі знайома ситуація, коли одна стрілка виходить товстішою за іншу? Ти панічно починаєш підганяти тонку лінію під другу, яка після пророблених маніпуляцій виглядає знову інакше. Замкнуте коло! Замість того, щоб пів години вирівнювати стрілки, просто вмочи ватяну паличку в рідину для зняття макіяжу і зітри зайве у більш товстої стрілочки.

Можна використовувати й тональний крем для маскування!

4. Ти використовуєш рідку підводку

Що, загалом-то, непогано, але тільки не для нижньої повіки! Через деякий час рідка підводка починає виправдовувати свою назву і стікати вниз. Щоб цього уникнути, підводь рідкою підводкою тільки верхню повіку, а для нижньої вибирай водонепроникний олівець.

5. Ти завиваєш вії після того, як підвела очі

І так зводиш усі свої зусилля зі створення ідеальної підводки на “ні”. Замість цього завивай вії до того, як підводиш очі.

6. Нижня підводка через деякий час “стікає” вниз

Як цього уникнути? Ти ж не хочеш бути схожою на панду? Підведи нижню повіку водонепроникним олівцем, потім пройдися прямо по підводці темними тінями (так ти зафіксуєш олівець) і нанеси пудру під лінію за допомогою ватної палички, щоб створити невидимий бар’єр. Вуаля, твоя підводка ідеальна!

7. Ти залишаєш шкіру між підводкою і краєм вій незафарбованою

Це завжди впадає в око і тільки псує враження. Щоб зафарбувати білі ділянки, підніми верхню повіку пальцями й точковими рухами олівця “оброби” непрофарбовані ділянки шкіри. Що ближче до вій, то краще!

8. Твої стрілки мають неакуратний вигляд

Щоб уникнути проблем зі стрілками, став точку в зовнішньому куточку ока, перш ніж діяти рідкою підводкою. Так ти зможеш проконтролювати симетричність стрілок і уникнути нерівних ліній.

9. Ти підводиш внутрішню повіку

Це чудова техніка, але тільки для великих очей! Якщо у тебе стандартні очі, використовуючи олівець по лінії вій, ти можеш візуально їх зменшити. Краще підводь нижню повіку у вигляді галочки, так ти розкриєш свої очі.

10. Ти занадто захоплюєшся розтушовуванням

Все добре в міру, пам’ятай це правило, коли підводиш очі. Щоб уникнути вищезгаданого ефекту панди, користуйся тільки щільним пензлем і розтушовуй підводку якомога ближче до лінії вій.

Оцініть статтю