10 модних помилок, що роблять вас дурнішими в очах оточення

10 модних помилок Краса

Ви коли-небудь замислювалися над тим, що неправильно обраний образ може зробити вас дурнішою в очах оточуючих? Ось кілька порад професійних стилістів, які вкажуть на ваші можливі модні помилки й допоможуть вам виглядати елегантно в будь-який час і в будь-якому місці.

Хочете мати розумніший вигляд?

Більшості з нас дуже часто потрібно відповідати образу інтелектуальної ділової особи. Робота, важливі зустрічі та інші заходи просто зобов’язують бути не тільки красунею, а й розумницею. Хочете мати розумніший вигляд? Тоді намагайтеся уникати цих 10 модних помилок.

1. Занадто освітлене волосся

Всупереч поширеній моді на “блондинистість”, занадто освітлене волосся може справді зробити з вас дурненьку, особливо, якщо ви брюнетка від народження. Такий вигляд змушує думати, що ви не надто розумні, щоб правильно поєднувати колір волосся зі своїм кольором шкіри.

2. Занадто яскравий макіяж

Яскравий вечірній макіяж у денний час — це поширена модна помилка багатьох дівчат, які не розуміють, що велика кількість косметики на обличчі має безглуздий вигляд і відлякує чоловіків. Консилер, база і легка напівпрозора пудра — ось усе що вам потрібно, щоб мати чудовий вигляд!

Читайте також: Здорове волосся – запорука краси

3. Каблук довший за 7 см.

Існують цілком певні види взуття для роботи, ділових зустрічей або співбесід. І це зовсім не те взуття, яке зазвичай одягають для клубних вечірок. Знизивши висоту підборів, ви матимете набагато розумніший вигляд в очах оточуючих.

4. Нейл-арт

Відчуваєте себе Пікассо-початківцем? Навіть якщо так, ваші нігті не місце для вираження своїх творчих амбіцій. Професійний оригінальний манікюр дійсно буває красивим, але якщо ви хочете справити враження високоінтелектуальної особи, одного кольору на нігтях буде цілком достатньо.

5. Спідниця-шорти

Це спідниця? Це шорти? Що це? Уникайте такого елемента одягу, якщо хочете здаватися професіоналом на роботі. Дуже складно сприймати дівчину серйозно, коли на ній таке вбрання. Щоб уникнути модних помилок і мати розумніший вигляд, носіть звичайні спідниці, але не надто короткі.

6. Ретро вбрання

Мода змінюється щороку, але все нове, це добре забуте старе. Однак це не означає, що речі з глибокого минулого зараз матимуть на вас ідеальний вигляд. Навіть якщо якісь старі елементи й повертаються, вони в будь-якому разі мають інакший вигляд, ніж тоді. Повірте, замість того, щоб ритися в бабусиній шафі, краще купити собі щось нове.

7. Занадто важкі парфуми

Якщо за вами буде тягнутися легкий ледве вловний запах сезонних парфумів — це прекрасно. Але коли ви використовуєте занадто велику кількість туалетної води — це виглядає непрофесійно і нерозумно, тому що своїм важким запахом ви приносите незручності іншим людям. Ви ж не хочете, щоб усі розбігалися при вашій появі? Використовуйте парфуми тільки як легкий акцент, щоб вони не були першим і останнім враженням про вас.

8. Кричущі кольори тіней для повік

Занадто яскраві тіні для повік легко знизять ваш інтелектуальний рівень в очах оточуючих, тому вони теж вважаються модними помилками. Якщо для нічного блискучого танц-полу веселкові, блакитні або зелені тіні — це цілком прийнятний варіант, то для конференц-залу вони абсолютно не підходять.

Читайте також: 5 природних способів боротьби проти зморшок

9. Перманентний макіяж

Перманентний макіяж — дуже ризикована річ. Адже практично неможливо передбачити, як змінюватиметься ваше обличчя з віком, і які його ділянки стануть більш обвислими або зморщеними. Хочете повні губи? Використовуйте лайнер для губ або якісь інші тимчасові рішення.

10. Сумочка, яка говорить, що ви навряд чи будете працювати

Деякі жіночі сумочки бувають настільки дорогими й величезними, що, попри весь свій пафос, мають абсолютно непрофесійний вигляд. Це прекрасно, якщо вам не потрібно працювати, а ваша сумочка здатна вмістити всю косметику, яка є в будинку. Але якщо ви ділова жінка або прагнете нею стати, підшукайте собі більш розумну альтернативу.

Оцініть статтю