6 трюків із догляду за собою

6 трюків із догляду за собою Краса

Дівчата звикли доглядати за своїм зовнішнім виглядом. Дівчина і краса — це майже слова-синоніми. Свої трюки й жіночі хитрощі для поліпшення краси є у кожної. Різні хитрощі передаються поколіннями.

6 трюків із догляду за собою

Трюк 1. Як правильно вибрати помаду відтінків nude

Останнім часом у тренді широкі брови в поєднанні помад нюдових кольорів. Вибрати ідеальний колір вашої помади nude, можна простим способом. Відтінок має бути такий, як внутрішня частина нижньої губи рота.

Трюк 2. Заміна щипцям для завивки вій

Замість щипців для вій, які тільки шкодять і ламають їх, можна використовувати туш, щоб підкрутити й не нашкодити. Щіточкою туші потрібно від коренів загинати, разом з цим надаючи потрібний ефект. Обов’язково перед використанням туші, зняти всі надлишки зі щіточки.

Трюк 3. Стійкість парфумів

Усім відомо, що парфуми потрібно наносити на місця, де розташований пульс. Якщо ви хочете, щоб ваші парфуми трималися довше, то візьміть трошки вазеліну або звичайного жирного дитячого крему, нанесіть на потрібні місця й одразу побризкайте парфумами. Аромат буде довше триматися і краще відчуватися.

Читайте також: 4 міфи про пірсинг

Трюк 4. Гарне укладання за допомогою невидимок

Перед тим як заколоти невидимки, їх варто побризкати лаком для волосся. І тоді вони краще триматимуть ваше волосся і не спадуть.

Трюк 5. Альтернативна заміна пудрі та тональному крему

Усі добре знають, що часте нанесення на шкіру пудри та тонального крему шкідливе. Тому якщо у вас жирна шкіра, і ви не хочете користуватися шкідливими засобами, то візьміть звичайну дитячу пудру (присипку). Це дійсно хороший альтернативний спосіб. Тільки варто наносити присипку тонким шаром, інакше обличчя буде занадто білим.

Трюк 6. Білі зуби

Якщо ви вважаєте, що ваші зуби недостатньо білі, то варто вибирати помаду холоднішу, ніж зазвичай. Але варто пам’ятати, що чим холодніший або темніший відтінок помади, тим старший вигляд ви матимете, а якщо помада яскравіша та сріблястіша, то на вигляд виглядатимете молодшою. Це факт.

Хитрощі прості та не вимагають дорогих засобів, і складних дій. Головне пам’ятати, доглянуті дівчата завжди в моді.

Оцініть статтю