8 способів обдурити голод

8 способів обдурити голод Схуднення

Худнути було б набагато простіше, якби не хотілося їсти. Дуже важко подолати почуття голоду, особливо людям із явним ступенем ожиріння.

Якщо тобі складно не піддаватися спокусі перекусити, коли не дуже хочеться, прочитай до кінця поради, які Шановна підготувала спеціально для таких випадків. Отже, ось вони — вісім, досить простих і доступних кожному способів обдурити голод.

Прості способи обдурити голод

  1. Дієтологи стверджують, що при правильному підході можна обдурити свій організм і на його імпульси з вимогою подати щось калорійне, обійтися водою. У восьми випадках із десяти саме спрага «маскується» під голод. Склянка чистої негазованої води (підійде як фільтрована, так і мінеральна столова) врятує талію від зайвих жирових відкладень, заглушивши оманливі сигнали.
  2. На Сході повних людей набагато менше, ніж у Європі. Це пов’язано як із здоровим харчуванням , так і із захопленням акупунктурою. Помасажувавши крапку між губою та носом протягом двох-трьох хвилин, можна відігнати нездоровий апетит.
  3. Дихальна система людини також бере участь у розщепленні жирів та заповнює нестачу енергії. Близько двадцяти глибоких вдихів свіжого повітря здатні придушити бажання з’їсти щось смачненьке.
  4. Здоровий повноцінний сон – чудовий спосіб нормалізувати стан нервової системи і, отже, відмовитися від бажання компенсувати недосипання переїданням. Від нестачі сну організм змушений виробляти гормон грелін, знижуючи при цьому вироблення гормону ситості лептину. Тому чим більше людина спить, тим вона стрункіша.
  5. Їсти на ніч не рекомендується, про це чули всі. Якщо почуття голоду не дає заснути, задовольніть його смачним та корисним коктейлем із знежиреного молока з чайною ложечкою меду. Крім того, що такий напій допомагає швидше заснути, він ще заряджає організм порцією кальцію, нормалізує обмін речовин та приборкує голодні спазми.
  6. Аромотерапія – дуже хороший помічник у боротьбі із зайвою вагою. Запахи кави , цитрусових та хвої знімають почуття голоду.
  7. Якщо в повсякденному одязі ви не використовуєте пояс, одягайте його хоча б удома. Приталений одяг підкреслює недоліки фігури, але не дозволяє переїдати.
  8. Але найдієвіший спосіб закрити рот – зайнятися справою. Від неробства виникає бажання перекусити, а як перекушування мало хто вибирає листок салату. Значить потрібно знайти собі хобі або якнайшвидше вибратися з подругами на прогулянку.
Оцініть статтю