7 ознак, що твій хлопець – мамин синок

Мамин синок Психологія та відносини

Ви почали зустрічатися зовсім недавно, але ти вже від нього без розуму. Він розумний, добрий, веселий, а його попа могла б спокійно посісти перше місце на конкурсі “Містер Олімпія”. Але все-таки щось тебе турбує. Особливо коли мова заходить про його маму. Судячи з його розповідей, такої святої жінки земля не бачила з часів Діви Марії. Образ його мами, світлий і бездоганний, переслідує вас у будь-яких, навіть найінтимніших ситуаціях. Якщо це так, можливо, ти маєш справу з маминим синочком. Придивися уважніше до свого обранця, чи немає в його поведінці ознак, характерних для класичних особин цього жалюгідного виду:

Щодня розмовляє з мамою телефоном протягом тривалого часу

Не забувати про маму і часто їй телефонувати – це, звісно, добре. Але, тільки якщо це не перетворюється на щоденний священний ритуал, який затягується більш ніж на пів години. При цьому ти можеш почути фрази на кшталт: “Так, мамо, я надів теплі штанці” або “Так, я сьогодні поїв”. Перервати цей ритуал так само складно, як зупинити водоспад Вікторія, тому не варто навіть намагатися.

Читайте також: Жіночі помилки на першому побаченні

У будь-якій ситуації запитує її поради

Він свято вірить у те, що його мама знає відповіді на будь-які запитання. Тому в будь-якій ситуації, чи то купівля телевізора, чи то спідньої білизни, він насамперед іде до своєї матусі за порадою. Вислухавши докладні рекомендації, він робить все так, як вона сказала. І не дай Боже, ти піддаси сумніву її твердження про те, що в сімейних трусиках ходити набагато зручніше, ніж у боксерах. На тебе чекає тривалий монолог, що не терпить заперечень, з наведенням залізобетонних аргументів на користь маминої теорії.

Завжди ставить маму за приклад

Хто краще за всіх готує борщ, відпирає будь-які плями й чухає спинку? Звичайно ж, його матуся! Ти можеш спробувати дотягнутися до ідеалу і навіть узяти в неї рецепт її фірмових котлет, але твій ненаглядний все одно не буде закочувати очі в екстазі під час їх поглинання. Тому що котлети його мами соковитіші (перченіші, щільніші, підсмажені й т. д.).

Не менше десяти разів на день згадує про неї

Про маму він може згадувати з будь-якого приводу: ось цей светр мама мені подарувала на минулий день народження; мама не ріже капусту такими лахміттями; як ти можеш ненавидіти лілії, адже це улюблені квіти моєї мами тощо.

Її заслуги завжди важливіші за твої

Ти приготувала для нього свою фірмову лазанью, за шматочок якої всі твої друзі готові віддати свою ліву руку, і з нетерпінням чекаєш його захоплених компліментів. Спустошивши тарілку, твій коханий замість того, щоб битися в конвульсіях кулінарного екстазу, просто сухо тебе похвалив і вдячно чмокнув у щічку. Такого ти не очікувала, але подумала, що твій коханий не створений для бурхливих захоплень, і вважала за краще задовольнитися і такою похвалою. Тим часом коханий береться за десерт – пиріжки з капустою, які матуся спекла спеціально для нього. Відкусивши перший же шматочок цього “делікатесу”, він закочує очі й починає сипати такими компліментами, яких не чули навіть найзнаменитіші кулінари. При цьому він щиро дивується, чому ти ображаєшся.

Читайте також: 7 явних ознак, що це не любов

Не звик робити щось самостійно.

Тягар будь-яких “дорослих” обов’язків він звик ділити зі своєю мамою. Самостійний похід у банк, військкомат або в іншу громадську організацію для неї так само страшний, як яскраве сонячне світло для вампіра. Якщо з якоїсь причини мама не може перебувати з ним поруч під час розв’язання серйозних питань, ти стаєш її заступником. В особливо запущених випадках двадцятирічний матусин синочок не може самостійно відвідати навіть зубного лікаря, адже ніхто не триматиме його за ручку, коли лікар робитиме “жик-жик”.

Шукає в тобі риси мами

Мама для нього ідеал жінки. Природно, він шукатиме мамині риси у своїй обраниці. Якщо ти маєш її твердий характер або у вас обох красиві карі очі, саме це твій коханий буде вихваляти в тобі постійно. Якщо ти йому дуже подобаєшся, але з його мамою ви схожі так само як Арнольд Шварценеґґер із Денні Де Віто, він усе одно стверджуватиме, що у вас є щось спільне. Ну хоча б кофточка однакового кольору.

Якщо один або кілька пунктів підходять під опис твого хлопця, знай, він – мамин синочок. З цим діагнозом можна жити. Можна навіть його вилікувати, але це потребуватиме тривалого часу і численних жертвоприношень твоїх нервових клітин. Якщо ти до цього не готова, краще відразу розлучитися. Але, якщо ти справді кохаєш цю людину, варто позмагатися з його матусею за сфери впливу. Цілком можливо, що ти здобудеш перемогу.

© Автор статті: Кароліна Райт

Оцініть статтю