7 явних ознак, що це не любов

7 явних ознак, що це не любов Психологія та відносини

Ваш чоловік каже, що кохає вас, але ви цього не відчуваєте? Якщо його слова розходяться з діями, значить це пусті балачки. Сьогодні ми розповімо, як зрозуміти чоловіка, і оприлюднимо 7 явних ознак того, що його ставлення до вас, швидше за все, не є чистим і щирим коханням.

Як зрозуміти, що це не ваш чоловік?

Чоловіча любов повинна окриляти і дарувати тільки позитивні емоції. Якщо цього не відбувається, а ваші стосунки нагадують американські гірки з крутими підйомами та стрімкими спусками, можливо, ваш чоловік просто не здатний любити. Ось низка ознак, за якими це можна визначити.

1. Ви відчуваєте себе виснаженою

Це не любов, якщо ви відчуваєте фізичне, емоційне, розумове і духовне виснаження і спустошення. У вас немає ані сил, ані бажання висловлювати свою думку або засмучуватися, тому що в цьому немає ніякого сенсу, оскільки чоловік вас просто не чує і завжди все робить по-своєму. Любов повинна давати вам можливість відчувати себе значущою і важливою частиною його життя. Якщо цього не відбувається, значить, він просто вас не кохає.

2. Ви збилися зі звичного життєвого ритму

Це не любов, коли під час спроб зробити його щасливим ви відчуваєте не емоційний підйом, а навпаки, не можете позбутися відчуття, що кожного разу віддаєте в порожнечу частинку своєї душі. Вам все частіше здається, що ви втрачаєте свій життєвий ритм, і перетворюєтеся з впевненої в собі дівчини в дезорієнтовану і безпорадну особу. Запам’ятайте, справжні взаємні почуття не вимагають ніяких душевних жертв.

3. Ви все робите неправильно

Це не любов, якщо він постійно натякає, що ви недостатньо гарні чи повністю некомпетентні в тій чи іншій області. Любов повинна доповнювати і піднімати вас. Як зрозуміти почуття чоловіка, який безустанно виставляє вас дурною недотепою? Повірте, в цьому випадку він може відчувати до вас все, що завгодно, але тільки не кохання.

немає кохання

4. Ви стали об’єктом насмішок або дурних жартів

Це точно не любов, якщо чоловік знущається з вас, насміхається, публічно принижує або дражнить. У таких ситуаціях ви відчуваєте збентеження і образу через постійні пасивно-агресивні жарти. А коли ви намагаєтеся поставити на місце знахабнілого партнера, він каже, що ви занадто чутливі, і продовжує висміювати вас далі. Все вищеописане не має нічого спільного з високими почуттями, тому що кохання – це увага, турбота і доброта.

5. До ваших почуттів відносяться байдуже

Це не любов, якщо ваші думки, почуття і переживання не сприймаються всерйоз, і немає ніякої можливості вести адекватну двосторонню бесіду, де б вашу точку зору поважали і цінували. Як сприймати чоловіка, якому наплювати на ваш психоемоційний стан? Швидше за все, він несерйозно і з образливою іронією ставиться до питань, які здаються вам дійсно важливими. Після такого спілкування у вас на душі завжди залишається гіркий осад, і в підсумку ви стаєте нездатною насолоджуватися навіть позитивними моментами спільного проведення часу.

6. Вас постійно контролюють

Це не любов, якщо ви відчуваєте постійний контроль і тиск. Причому така поведінка чоловіка є одним із способів нав’язати вам своє розуміння щастя. Вам доводиться прикидатися щасливою, щоб не погіршувати ситуацію. Ви відчуваєте себе дуже ніяково, тому що вам хочеться бути самою собою, не провокуючи конфлікти. Якщо так буде тривати і далі, ви впадете до такого рівня, коли вже не зможете належати самій собі. І, до речі, оскільки вся ваша сутність буде до останнього опиратися ситуації, що склалася – нервовий зрив неминучий.

криза в стосунках

7. У вас немає особистої свободи

Це не любов, коли він не може адекватно реагувати на критику, переводячи вашу боротьбу за незалежність в насмішку. Ви не можете рости ні в особистому, ні в кар’єрному плані, оскільки він просто не дає вам цього робити, піддаючи сумнівам всі ваші починання. Навіть перебуваючи з ним поруч, ви гостро відчуваєте самотність. Зрозумійте, кохати – це дарувати свободу і підтримувати незалежність один одного.

Підсумок

Навіть якщо ви готові ще деякий час потерпіти, в надії, що все налагодиться, вам слід знати, що гнітючі стосунки, нерозуміння і сумніви, що перешкоджають вашому особистісному зростанню і розвитку, часто призводять до психологічних розладів і банальної деградації. Так буде тривати до тих пір, поки ви самі себе не зцілите, припинивши грати в неіснуюче кохання і порвавши з негідним вас хлопцем.

Оцініть статтю