5 причин, щоб стильно виглядати

5 причин, щоб стильно виглядати Мода

Для багатьох дівчат пропозиція провести день в піжамі може стати дуже привабливою. Адже відсутність суєти, ранкових зборів і постійної настирливої ​​думки «що сьогодні одягнути» дає можливість по-справжньому розслабитися. Однак модні експерти заявляють, що ви повинні завжди стильно виглядати з наступних причин …

1. Наряди піднімають настрій

Переодягання і примірки дозволяють пограти зі стилем і підняти собі настрій. Але замість того, щоб знову надягати один і той самий одяг, спробуйте урізноманітнити свій зовнішній вигляд речами, яких ви зазвичай не надягаєте. Наприклад, збираючись на роботу, включіть в свій гардероб один невеликий елемент одягу, який не входить до зони вашого комфорту. Дорога від дому до роботи є добрим дистанційним проміжком для подібного ризику. Таким чином, якщо ви полюбите новий аксесуар, то зможете легко розширити свої модні рамки і навчитися стильно виглядати. А якщо він вам не сподобається, ви нічого не втратите і зможете зняти його на роботі або перевдягнутися.

2. Можна навести порядок у шафі

Як давно ви заглядали в глибини своєї шафи? Повірте, вам буде цікаво переглянути старі речі, наштовхнутися на наряди, які ви колись любили і з ностальгією приміряти щось із старенького. Позбавтесь від непотрібного одягу, звільніть додаткове місце і розкладіть речі, що залишилися, за кольором, стилем або по сезонах. Головне, щоб вам подобався наведений порядок.

3. Зустрічають за одягом

Стильно виглядати потрібно ще й для того, щоб під час зустрічі люди чітко розуміли, з ким вони мають справу. Вміння стильно одягатися дає вам можливість справити гарне враження ще до того, як ви почнете щось казати. Ви ніколи не знаєте напевно, з ким сьогодні зустрінетеся, тому завжди потрібно бути одягненою «з голочки».

стильний одяг

4. Стильний одяг може допомогти отримати бажане

Сила переконання і психологія кольору – це дві головні причини, щоб стильно вбиратися і виглядати на всі 100. Голлівудські стилісти стверджують, що відтінки вашого гардеробу безпосередньо впливають на інших людей. Наприклад, надягаючи чорний костюм або плаття, ви ясно даєте зрозуміти оточуючим, що вважаєте за краще стару класику, і з вами може бути досить нудно, навіть якщо чорний колір вам пасує, а речі сидять ідеально. Тому в темному одязі вам буде досить важко знайти ділового партнера або союзника.

5. Стильний вигляд, як противага будь-яким неприємностям

“Колись на своїй першій роботі, в школі дизайну, я часто стикалася зі звичайним торгівельним представником компанії Daily, яка просто приїжджала до нас для узгодження замовлень, але при цьому завжди була дуже стильно одягнена. Кожна деталь її вбрання була підібрана з особливим смаком, і весь ансамбль виглядав, як єдине ціле. Одного разу я запитала її, навіщо їй так стильно виглядати, приїжджаючи в офіс до простих дизайнерів. Вона оглянула мене і промовила золоті слова: “У моїй роботі іноді бувають термінові виклики, коли я не уявляю, що конкретно потрібно замовнику і як він себе поведе. Тому я давно зрозуміла, що не можу контролювати всі робочі моменти, які відбуваються під час зустрічі. І якщо з якихось причин угода все ж зривається, я хоча б знаю, що чудово виглядаю!” – Ніколи не забуду цей самородок мудрості” – Кетрін Вієлла, весільний дизайнер.

Оцініть статтю