Куди подіти старі речі?

непотрібні речі Корисні поради

Багато хто з нас за довгі роки встиг накопичити значну кількість вбрання, яке лише збирає пил у закутках шаф. Може, настав час їм зайнятися? Далеко не всі знають, куди подіти старі речі. Але чому б не придумати для них якесь корисне застосування? Якщо трохи пофантазувати, можна знайти масу варіантів, які допоможуть звільнитися від непотрібного одягу.

5 способів позбутися непотрібу

Ось кілька порад, які допоможуть розчистити місце в шафі і не дадуть перетворити вашу квартиру в склад незатребуваного мотлоху.

1. Передати у спадок

Обноски – це не завжди погано. Якщо у вас є молодші сестри, брати чи дорослі діти, то питання куди подіти непотрібний, але цілком ще пристойний одяг, відпадає саме собою – ваші старі речі можуть непогано послужити близьким людям. Звичайно, до того часу, як ви зберетеся ними поділитися, деякі моделі вже встигнуть вийти з моди, але більшу частину можна буде використовувати за призначенням. Передання обносок у спадок є найпопулярнішим способом звільнити додаткове місце у шафі.

2. Віддати нужденним

Весь свій старий гардероб можна просто віддати нужденним. Так ви не тільки від нього позбавитесь, а й допоможете іншим людям. Вашим добрим намірам завжди будуть раді притулки для безхатніх та благодійні організації. Повірте, комусь така допомога буде дуже доречна.

3. Продати

Погодьтеся, продати – це саме раціональне рішення, яке допоможе і місце в квартирі звільнити і грошей заробити. Звичайно, для когось такий намір може здатися занадто складним, але насправді продати непотрібні наряди дуже просто. Зараз в інтернеті є безліч сайтів, де їх можна з успіхом запропонувати. Звісно, ви не отримаєте тих грошей, які заплатили за цей товар у свій час. Але щось завжди краще, ніж нічого!

4. Дати друге життя

Існують різні способи використання мотлоху не за призначенням. Хочете дати йому друге життя? З чогось можна зробити гаманець, сумку або ковдру. А щось може дивним чином перетворитися в мішок для квасолі або подарункову обгортку. Крім того, якщо у вас є маленькі діти, не варто забувати про рукотворні костюми для дитячих вистав та концертів у дитсадках. Адже їх теж потрібно з чогось робити.

5. Влаштувати обмінну вечірку

Напевно, ви не єдина власниця непотрібного одягу серед своїх знайомих. Швидше за все, ваші подруги теж накопичили достатню кількість поношених речей. Та поняття «поношене» далеко не завжди стосується одягу, який не підійшов з самого початку чи надягався всього пару разів, і тепер лежить у шафі мертвим вантажем. Оживіть його! Зберіть друзів, попросіть їх принести свій «мотлох» і влаштуйте обмінну вечірку, яка стане відмінним приводом, щоб побачитись, поспілкуватись, розважитись і обмінятись старими речами.

Оцініть статтю