5 простих способів прискорити метаболізм, або «Здрастуйте, фігура мрії!»

5 простих способів прискорити метаболізм Схуднення

Незабаром відкриття пляжного сезону. Щоб виглядати розкішно і карколомно, мало просто купити модний купальник. Набагато важливіше придбати завидну фігуру, на якій все буде виглядати ідеально.

Здорове харчування та спорт? Дуже непоганий варіант, але ще потрібно прискорити метаболізм, який наблизить солодку мить перемоги над зайвою вагою. Чи не знаєте, як це зробити?

Прискорюємо метаболізм разом, щоб улітку зводити з розуму чоловіків і затьмарювати інших жінок.

1. Рух – це життя.

Мінімальні рухи спалюють на добу до 2000 ккал! Якщо мрієте про гарні форми, доведеться попрощатися з лінощами і почати більше рухатися. Почули улюблену мелодію – зробіть пару танцювальних рухів («і хай весь світ зачекає»). Втомилися сидіти за комп’ютером — встаньте та пройдіться офісом. Складного в цьому нічого немає, проте результат вас порадує. Відмінним рішенням стануть заняття спортом – фітнес, аеробіка, біг із подругою у парку, плавання. Не важливо, що це буде, головне щоб приносило максимум задоволення і підвищувало загальну активність.

2. Зелений чай та очищена вода – найкращі союзники.

Зелений чай у рази більше, ніж чорний або фруктовий, прискорює обмін речовин, не кажучи вже про його колосальну користь для всього організму. А ось вода допомагає вгамувати почуття голоду. Як правило, якщо людині здається, що вона голодна (особливо якщо такі позиви трапляються через невеликий проміжок часу), їй просто хочеться пити. Пам’ятайте: випиті 2 літри Н2О на день чудово прискорюють метаболізм, а зелений чай з ранку бадьорить не гірше, ніж кава.

Зелений чай

3. Повноцінний сон – не розкіш, а необхідний захід.

Сон дуже важливий у процесі обміну речовин. У період загального спокою організм та його функціональні системи відпочивають, що важливо. Ви ж не думаєте, що людина схожа на вічний двигун? Будь-якому механізму потрібен відпочинок! Намагайтеся спати по 7-8 годин на добу. Важливо: не засинайте голодними чи ситими. Після їди перед сном має пройти мінімум 2 години.

4. Шкідливі звички руйнують мрії.

Куріння та алкоголь негативно впливають на функціональність кожної системи організму, у тому числі погіршуючи обмін речовин. Якщо хочете стати володаркою шикарної фігури, відмовтеся від вина та цигарок. До того ж, випиті кілька келихів алкоголю ліквідують користь одного заняття у тренажерному залі, а отже, всі ваші старання підуть нанівець.

5. Чергуйте калорійність та вправи.

На певному етапі схуднення можна зіткнутися з такою проблемою, як «вага встала». Причин цьому безліч – неправильний підбір продуктів харчування, невідповідні вправи, низька фізична активність. Щоб цього не сталося, чергуйте вправи та схему харчування – тоді втрата ваги відбуватиметься рівномірно та без шкоди здоров’ю.

жінка біжить

Прагніть досконалості. До літа залишилося зовсім небагато. Так що беремо цим способи на замітку і створюємо себе самі!

Оцініть статтю