5 найнебезпечніших способів скинути зайву вагу

5 найнебезпечніших способів скинути зайву вагу Схуднення

У боротьбі із зайвою вагою дуже часто жінки вдаються до ризикових методів. Виробники дієтичних добавок, чаїв чи інших чудодійних засобів обіцяють неймовірний результат за короткий період часу. Крім того, інтернет переповнений ресурсами, які надають платні поради про те, як скинути зайву вагу. Ми склали рейтинг найбільш небезпечних методів схуднення.

Не їсти

Медики стверджують, що при голодуванні дуже скоро погіршується самопочуття. Спочатку проявляється загальна слабкість: паморочиться в голові, підкошуються ноги. Крім того, відбуваються психологічні зміни. Людина, яка тривалий час відмовляється від їжі, стає дуже дратівливою, а її настрій часто коливається.

З часом проявляються інші симптоми: потемніння в очах, шум у вухах, біль в скронях. Язик вкриється білим нальотом, спухають і синіють руки і ноги.

При повній відмові від їжі організм починає активно боротися з такими жорсткими умовами. Як наслідок цього, поступово порушується робота всіх органів і систем.

Приймати таблетки для схуднення

Такий спосіб скинути зайву вагу гарантовано принесе два результати:

  1. Будуть витрачені даремно чималі гроші.
  2. Однозначно погіршиться здоров’я.

При цьому порушення роботи органів можуть бути найрізноманітніші, починаючи від обміну речовин і закінчуючи захворюваннями серцево-судинної системи. Жінки, які з особливим ентузіазмом підходять до питання схуднення, ризикують отримати порушення репродуктивної функції. Нестримне бажання стати стрункою може коштувати материнського щастя.

Зробити ліпосакцію

Більшість жінок вважають, що ліпосакція – найпростіший і найшвидший спосіб позбутися зайвих жирових відкладень. Потрібно лише прийти в клініку, заплатити , переодягнутися і довіритися лікарю. І всього через годину прокинутися новою людиною.

Багато телевізійних шоу пропагандують цей метод. З екранів завжди все виглядає дуже красиво і просто. Однак у реальному житті ліпосакція відбувається трохи по-іншому. В першу чергу людина переживає великий стрес. Навіть неабиякий сміливець відчує страх і хвилювання.

Схуднення

Звичайно, ліпосакція позбавляє від підшкірного жиру. Однак залишає синці, шрами, гематоми. А саме головне – операція глобально не вирішує проблему. Ймовірність знову набрати вагу являється дуже високою.

Приймати проносні засоби після прийому їжі

Вже через декілька місяців такої очистки організму обов’язково проявляється діарея, блювота і зневоднення. Однак у деяких людей такі наслідки можуть проявитися значно швидше.

А далі стає ще гірше. Від регулярного прийому проносних засобів кишечник перестає самостійно функціонувати. За словами медиків, в подальшому такий радикальний спосіб схуднення може закінчитися смертю.

Викликати блювоту

Перші скинуті кілограми обходяться досить дешево. Спочатку регулярна блювота проявляється печією і зневодненням. Потім проблеми зі здоров’ям починають сильно зростати. Прогресує зневоднення, псуються зуби, з’являється неприємний запах з рота.

Дальше запалюється стравохід і виникає гастрит. Трохи згодом людина впадає в сильну депресію і відгороджується від навколишнього світу. На жаль, перспектива такого методу схуднення невтішна. Після нервово і фізичного виснаження лікарі намагаються врятувати життя.

Отож, перш ніж вдаватися до кардинальних методів боротьби із зайвою вагою, обов’язково потрібно зважити всі наслідки. Адже повернути здоров’я дуже важко.

Оцініть статтю