3 поради по догляду за губами взимку

3 поради по догляду за губами взимку Краса

Зима вступає в права, а це значить, що чутливої і ніжної шкіри губ потрібний додатковий захист і догляд. Як саме слід дбати про губи, і чого треба уникати. Про це далі.

Масаж і гімнастика

Якщо ви хочете, щоб форма губ залишалася колишньою, а їх тонус не губився, то вам просто необхідно почати робити гімнастику для губ. Пам’ятаєте, як ви гралися в дитинстві перед дзеркалом? Ось тепер усі ці трубочки знадобляться вам щоранку. Не менш важливий і масаж. Поліпшення циркуляції крові допоможе запобігти появі зморшок і тріщин на морозі через низьку температуру.

Читайте також: Лікування натоптишів на ногах: народні засоби і медицина

Креми і бальзами

Не виходьте з дому, не намастивши губи жирним живильним бальзамом. Він створить захисний бар’єр, який вбереже ваші губи від впливу низьких температур. Наносіть зволожуючий крем тільки перебуваючи вдома, краще на ніч. Можна мазати губи маслами, наприклад, оливковою олією або маслом авокадо. Помаду слід наносити на основу з бальзаму.

Пілінг

Навіть при достатньому зволоженні, шкірі губ необхідно позбавлятися від відмерлих лусочок шкіри. І тут на допомогу приходять різні скраби. Ви можете використовувати як покупні скраби, так і виготовляти їх самостійно. Наприклад, скраб з меду і рослинного масла допоможе одночасно очистити і зволожити ваші губки.

Оцініть статтю