З чим носити вузькі джинси?

З чим носити вузькі джинси? Мода

Отже, після численних помилок з розміром, моделлю і довжиною вибір підходящої пари джинсів, нарешті, успішно завершено. Ви вирішили зупинитися на вузькій моделі скінні? Дуже добре. Хоча, насправді, ваша робота виконана лише наполовину. Тепер потрібно вирішити, з чим носити вузькі джинси, а саме – які підібрати до них аксесуари.

5 необхідних аксесуарів на кожен день

Вузький ремінь

Найпопулярніший спосіб підкреслити вузькі джинси – носити їх з вузьким яскравим ременем. Незалежно від того, який на вас буде топ, кольоровий пояс додасть яскравих фарб у палітру вашого гардеробу. Ремені – це необхідні аксесуари, які підходять як для денних, так і для вечірніх нарядів.

Чоботи

Для осінньо-весняної моди ідеально підійдуть чоботи до коліна, в які можна заправити джинси. З шкіряними чоботами краще носити темні моделі брюк, але це класика. Ви можете сміливо експериментувати і надягати під чоботи джинси різних кольорів. Повірте, будь-яка комбінація гарантовано допоможе вам виглядати чудово.

Манжети

Якщо ви хочете додати до свого стилю трохи недбалості та піти від строгих стереотипів, джинси можна трохи підвернути і зробити знизу манжети на затисках/ґудзиках, або з самого початку обрати таку модель. У цьому випадку манжети на рукавах додадуть вашому образу закінчений вигляд і… вуаля – стильний повсякденний наряд готовий.

манжети та високі підбори

Гарний блейзер

Пара улюблених джинсів в поєднанні з темним блейзером – і у вас знову стильний вигляд. Блейзер – це один з найкращих практичних аксесуарів, який в одну мить здатен перетворити сувору офісну працівницю в веселу королеву вечірок.

Високі підбори

І остання, але не менш важлива річ – це туфлі-човники на високих підборах. Вони ідеально підходять до вузьких джинсів, оскільки ті не закривають красиве жіноче взуття. Джинси і туфлі на шпильках – це шлюб, укладений на небесах моди.

Але пошук власного стилю не обмежується тільки придбанням декількох пар джинсів скінні та підбором необхідних аксесуарів. Тому, перш ніж ви вирішите, який образ підійде вам найкраще, дізнайтеся, як підібрати іміджеві окуляри.

Оцініть статтю