Які приймати вітаміни для нігтів і волосся

Які приймати вітаміни для нігтів і волосся Краса

Протягом останніх 20 років з’явилася нескінченна безліч різних вітамінів та інформації про них. Тому багато людей, відчувши якісь нездужання, одразу думають про нестачу вітамінів в організмі й намагаються якнайшвидше виправити ситуацію.

Що стосується вітамінів для нігтів, то можна сказати, що майстри манікюру часто радять їсти вівсянку, вживати аскорбінову кислоту і важливий вітамін Е. Відростити довгу нігтьову пластину взагалі неможливо, якщо існує нестача вітаміну В, а особливо В1, який називають тіаміном, він є головною складовою нігтів.

Як відомо, він присутній у молочних продуктах, у кашах і в зелених овочах. Вітамін В5, який у вживанні разом з аскорбінкою дає прекрасний ефект на допомогу в розшаровуванні нігтьової пластини. А головною причиною розшаровування є нестача вологи, а не нестача кальцію, як припускають багато жінок.

Історія з вітамінами для волосся трохи інша. Просочити локони потрібними оліями і вітамінами можна за допомогою засобів для догляду за пошкодженим волоссям. Але якщо це не дає вам жодного результату, тоді необхідно пропити вітамінний комплекс.

Читайте також: Маски для обличчя зі сметани

Купити вітаміни для жінок, що охоплюють весь потрібний комплекс, зараз труднощів не викликає. Різні виробники можуть нас порадувати великим асортиментом корисної вітамінної досконалості в таблетках або капсулах. Обов’язковими в їхньому складі мають бути вітаміни: В3, В5, А, Е, С.

Частенько буває, що волосся стає тьмяним і нескінченно рідшає після пережитого стресу.

Існує багато рецептів вітамінних масок для волосся, які ви можете зробити самостійно. Корисно це робити з банана, вершків, огірків.
Для жіночої краси шкідливим є не тільки авітаміноз, а й надлишок вітамінів. Знайдімо компроміс і навчимося правильно доглядати за своєю красою.

Оцініть статтю