Які компліменти хлопцю сподобаються найбільше?

Які компліменти хлопцю сподобаються найбільше? Психологія та відносини

Ви помиляєтесь, якщо думаєте, що компліменти хлопцю казати не варто, що чоловіки їх не люблять або не розуміють . Іноді вони втомлюються від нескінченних рукостискань, поплескувань по спині і хочуть простого спілкування з такими дівчатами, як ми. Але розмовляючи з нами, чоловіки особливо будуть раді почути ці 5 фраз…

5 компліментів, які хлопець буде радий почути

1. «Мої подруги тебе обожнюють»

Хоча чоловіча психологія і відрізняється від жіночої, хлопці теж знають, що ніхто не може зіпсувати щасливі стосунки швидше, ніж друзі або батьки. Якщо подруги визнають, що хлопець вам не підходить, то, повірте, не пройде занадто багато часу, перш ніж він знову буде самотньо сидіти у барі, розмірковуючи над тим, що зробив не так. Сказавши йому, що подруги схвалюють ваш вибір в його особі, ви знімете величезний вантаж з чоловічих плечей. Йому тепер не потрібно відчайдушно намагатися сподобатися вашим друзям. Залишилося тільки отримати схвалення ваших батьків…

2. «Я розповіла татові про твої досягнення»

Батьку дівчини якимось дивним чином постійно вдається робити з її обранця дурня. Це така вишукана батьківська психологія ревнощів. Якась серія фірмових батькових жартів за обіднім столом може в 5 секунд зробити з вашого коханого чоловіка цілковитого ідіота або расиста. Тому чоловік буде дуже радий почути, що ви зі своїм батьком обговорювали його позитивні якості, це в рази підвищить самооцінку вашого коханого.

3. «Бачу, ти в чудовій формі. Ходиш до тренажерної зали?»

Навіть якщо під «тренажерною залою» ви маєте на увазі рівне сидіння на попі за комп’ютером і перегляд різних відео на YouTube – це все одно працює. Таке запитання може відразу злегка збентежити чоловіка, адже крім пари ледачих пробіжок в минулому місяці він нічим таким не займався, але ваші слова все одно сподобаються хлопцю і будуть для нього чудовим компліментом, після якого ви помітите, як чоловік вирівняється і розправить груди. На жаль, ви не побачите, як цього ж вечора він із задоволеною посмішкою розглядатиме в дзеркалі свій животик і мляві біцепси.

4. «Ти сьогодні просто красень»

Жінки мліють від подібних фраз! І вдень, і вночі нас можна називати «чудовою», «милою», «прекрасною» і т.і., ми готові годинами слухати потік цих солодких слів. Але що відбувається з чоловіком, коли дівчина, яка йому подобається, називає його «гарним»? Його мужність зменшується на 90%, він обм’якає і перетворюється на звичайну калюжу тестостерону. Якщо хочете цього уникнути, підійдіть до чоловіка, візьміть його за руку і скажіть «Ти сьогодні просто красень». Здавалося б, не велика різниця між «гарним» і «красенем», але друге навпаки додасть йому мужності і впевненості в собі.

5. «Хочеш, підемо звідси?»

Дивно, але факт – де б ви не знаходилися зі своїм хлопцем, на питання: «Хочеш, підемо звідси?», ви завжди отримаєте однозначну відповідь – «Так».

Оцініть статтю