Як вивести пляму від зеленки?

Як вивести пляму від зеленки? Корисні поради

Трапляються в житті такі моменти, особливо якщо в сім’ї є діти, коли терміново необхідно обробити подряпану коліна, лікті або порізаний палець. Зазвичай в цьому поспіху ми не звертаємо уваги на вимазані зеленкою пальці при відкриванні пляшечці, а потім виявляється, що й одяг забруднений цієї отруйно-зеленою рідиною і навіть лице або меблі. Тоді всі спохоплюються і замислюються як вивести пляму від зеленки?

Але не потрібно впадати у відчай, а потрібно просто скористатися народними корисними порадами. Як звичайно способів виведення таких плям відомо кілька. Насправді пляма від зеленки є одним з самих стійких. Але якщо постаратися, то все вийде.

4 способи вивести пляму від зеленки

1. Перекис водню або спирт.

Поки пляма ще свіже відмити її можна за допомогою перекису водню. Наливаємо трохи перекису прямо на пляму і вона повинно розчинитися. Також можна потерти ватним тампоном, рясно змоченим медичним або нашатирним спиртом. Цей спосіб добре працює на білих тканинах і гладких поверхнях. Обережно застосовувати на кольорових тканинах.

2. Відбілювачі.

З зеленкою добре справляються хлоровмістні відбілювачі, а також рідина типу Vanish. Потрібно нанести рідину на пляму від зеленки і залишити на деякий час, а потім випрати з пральним порошком. Можливо провести повторну процедуру. Знову ж будьте обережні з кольоровими тканинами. До речі, плями на м’яких меблях або ламінаті також добре видаляє Vanish .

3. Сода і оцет.

Традиційний спосіб виведення плям. На злегка змочену пляму насипати шар харчової соди і налити зверху столового оцту. Після реакції піде піна, разом з якою має зійти і пляма від зеленки. Після цього залишається попрати річ.

4. Ацетон і розчинник.

Якщо плями виявилися на ліноліумі або пластиці, то справитися з ними допоможуть тампони, змочені ацетоном або рідиною для зняття лаку з нігтів.

Оцініть статтю