5 найважливіших рекомендацій під час вибору натуральної шуби

5 найважливіших рекомендацій під час вибору натуральної шуби Корисні поради

Якісна, натуральна шуба — про неї мріє кожна жінка. Вона надає їй розкоші, заможності, привабливості. Ще її плюс у тому, що навіть у найлютіші морози натуральне хутро не дасть дамі замерзнути. Але питання виникає під час її вибору.

Як же вибрати натуральну шубу, а не якісну підробку?

  1. Перше, на що варто звернути увагу, це на саме хутро. На дотик воно має бути м’яким і приємним, сухим і блискучим. Його блиск свідчить про те, що хутро свіже. Варто взяти шубу в руку, і посмикати за шерстинки. Якщо хутро не натуральне, то воно відразу посиплеться. Це означає, що така шуба явно не для вас. Адже справжнє хутро ніколи не вилізе.
  2. Обов’язково огляньте й підкладку. Вона має бути білого кольору, а жовтий відтінок свідчить про те, що хутро не першої свіжості.
  3. Візьміть хутро в руку і сильно стисніть. Відпустіть і подивіться на його реакцію, хороше хутро одразу ж має вирівнятися і набути колишнього вигляду. Хутро не повинно мати жодного запаху, бо це свідчить про те, що це підробка.
  4. Любителькам яскравих кольорів варто врахувати, що немає жодної гарантії на те, що відтінок залишиться таким самим виразним. Перевірити це дуже легко. Потрібно взяти з собою маленький білий шматочок тканини й потерти ним хутро. Якщо тканина залишилася такого ж кольору, то є ймовірність того, що колір не зміниться.
  5. Звичайно ж, вибирати таке вбрання варто в хорошому магазині, який радує своїх покупців не один рік і дає гарантію на свій товар. Щоб у разі неякісності, можна було обміняти або ж повернути свої гроші. Безумовно, якщо купити шубу на ринку, то ні про які гарантії не може бути й мови. Тому прислухайтеся до порад знайомих, купити хутряну шубу в інтернет-магазині буде практичніше і вигідніше, а також буде надійна гарантія якості.

Маленькі хитрощі

Якщо шуба якісного виробництва, зазвичай без жодних труднощів можна поглянути за підкладку, це знак того, що виробникам нічого приховувати.

Якість швів перевірити можна лише в тому разі, якщо купувати хутро у фірмовому салоні, можна попросити продавця надірвати підкладку і переконатися в міцності швів.

Не менш важливий і сертифікат на виріб. Продавець у будь-якому разі має його надати, а ви звірите дані на виробі та на ярличку.

Найтепліші шубки зазвичай із бобрів, лисиць, писарів і соболів.

Дотримуючись наших порад, можна придбати якісну і натуральну шубу на довгі роки.

Оцініть статтю