Як правильно вибрати ліки?

Як правильно вибрати ліки Здоров'я

Сучасний ритм життя не дає можливості навіть заболіти як слід. Усі нездужання доводиться переносити на ногах, не вистачає часу навіть сходити до лікаря. Звичайно, ми всі знаємо, що самолікування може мати неприємні наслідки, але все ж таки їм займаємося. Бо правильно вибрати препарат, який вам підходить, якщо вже хвороба дала про себе знати, а часу у хворої катастрофічно не вистачає?

Ознака перша

Перша ознака, за якою потрібно визначити правильність вибраного вами препарату для лікування – його офіційність. Ліки повинні бути зареєстровані МОЗ, мати в упаковці інструкцію з медичного застосування. В інструкції обов’язково повинен бути реєстраційний номер препарату, показання до застосування, способи застосування та дози.

Читайте також: Як приймати вітаміни правильно: ідеальні поєднання

Ознака друга

Звичайно ж, іншим визнанням, за яким варто вибирати засіб для лікування хвороби, що проявляє себе не вперше, є ефективність. Найкраще звернути увагу на препарати, якими ви вже коли-небудь користувалися, і знаєте, що вони дійсно працюють. Зокрема, що симптоми захворювання пропали після приймання препарату протягом тієї самої години, яка зазначена в інструкції, показання при застосуванні поєднуються з симптомами, а в складі препарату немає нічого, що було б вам протипоказано.

ліки

Ознака третя

Безпека ліків, безумовно, важлива. Тож переконайтеся у відомості препарату на фармацевтичному ринку. Важливо ознайомитися з побічними ефектами та переконатися, що жоден з них не виник до закінчення курсу лікування саме вами. Винятковим плюсом ліків буде його рослинний склад.

Ознака четверта

Четверта ознака випливає із попередньої. За умови, що препарат дійсно рослинний, у його складі повинні бути знайомі рослини, які ростуть у тих же кліматичних умовах, в яких живе людина, яка його вживає. Компоненти ліків не повинні бути чужорідними для організму.

Читайте також: Як позбутися від печії за допомогою харчування?

Ознака п’ята

Знову ж таки, звертаючись до рослинних ліків. Усі компоненти подібних препаратів повинні взаємодіяти й бути спрямованими не лише на основні симптоми, але й на стимуляцію всього організму у боротьбі із захворюванням.

Ознака шоста

Шостою і, остаточною ознакою, є стандартизація та дозування ліків, а також контроль його якості. Крім цього, препарат повинен продаватися у зручній лікарській формі для того, щоб полегшити лікування «на ногах».

Оцініть статтю