Як позбутися комплексів, нав’язаних ЗМІ?

Як позбутися комплексів, нав’язаних ЗМІ? Краса

Ви ніколи не шкодували про щойно з’їдене морозиво, почавши перегортати улюблений модний журнал? Як позбутися комплексів, коли більшість дівчат з обкладинок здаються бездоганними? Милі пані, досить вганяти себе в депресію. Образи, нав’язані нам ЗМІ – це всього лише Photoshop!

Міф про гламурну досконалість в який ми досі віримо

Оброблені зображення не обмежуються тільки журналами, кожен день ми бачимо їх на рекламних щитах і в рекламних оголошеннях. Але це ще не все. Сучасні засоби масової інформації прославляють красу і молодість всюди: інтернет, телебачення і преса – ось їх основні майданчики для популяризації одних і тих самих образів. Крім того, майже всі телевізійні передачі і глянцеві видання постійно критикують наш зовнішній вигляд, змушуючи жінок комплексувати і втрачати впевненість у собі. Дівчата, не варто хвилюватися, прийшов час взяти верх над ЗМІ!

ЗМІ-бомбардування

Коли вдома, сидячі в інтернеті у своїй старенькій улюбленій футболці, з волоссям, зав’язаним в хвостик і з прищиками від ПМС на щоці, я натикаюся на фотографію Джесіки Альби в останньому номері модного журналу, мені здається, що генетика всього мого роду по жіночій лінії дала збій саме на мені. Може я трохи перебільшую, але точно знаю, що кожна з вас відчувала щось подібне.

Засоби масової інформації щодня засипають нас різними порадами, секретами і методами, як стати красивішою. Багато жінок починають відчувати тиск, адже з усіх боків сурмлять про нереальні цілі, про те, що потрібно виглядати все краще і краще. Але це – обман! Сьогодні я розповім, як позбутися комплексів, нав’язаних ЗМІ, і як ставитися до всього медійного сміття, розрахованого на нас, жінок.

Не ведіться на пропаганду

Більшість засобів масової інформації створюється, щоб заробляти гроші і впливати на свою аудиторію. Перегортаючи будь-який журнал, ви обов’язково натрапите на статті, які будуть вказувати, як потрібно одягатися, як виглядати на всі 100, що робити з волоссям і як правильно займатися фітнесом, щоб виглядати як Меган Фокс. Цю низку можна продовжувати нескінченно, але ви самі повинні визначати цінність тих чи інших порад і рекомендацій, а не сліпо вірити написаному або сказаному в телеефірі. Будьте більш обачними перед покупкою крему, який обіцяє зробити вас молодшою на 10 років за одну ніч. Ви ж набагато розумніша за будь-яку реклами, чи не так?

Вибирайте ЗМІ, які допомагають вам добре себе почувати

Я б збрехала, якби сказала, що мені не подобаються реаліті-шоу і телебачення в цілому. Але, на жаль, в більшості художніх фільмів і передач жіночі персонажі потрапляють в капкан певних стереотипів «ідеальної краси». Тому спробуйте перейти на телевізійні програми та реаліті-шоу, які будуть вам до душі.

Особисто я люблю спостерігати за людьми, які показують всьому світу свої таланти в «Хвилині Слави» або на шоу «Голос». Дивіться ті передачі, які вас надихають і несуть позитив. А замість того, щоб гортати журнали про знаменитостей, почніть читати іншу літературу і, я гарантую, це допоможе позбавитися від комплексів і відчути себе набагато краще. Не обов’язково зупинятися саме на книгах, адже є жіночі видання, які розкривають цікаві теми, не пов’язані з модою, стилем або красою.

Зробіть власну професійну фотосесію

Я серйозно! Так, професійна фотосесія буде коштувати грошей, але це кращий спосіб дізнатися зсередини, як робляться фото для глянцевих видань. Таким чином ви зрозумієте, що медіа індустрія – суцільний обман. Для того, щоб добре вийти на фотографіях, над вами попрацює команда стилістів, візажистів, перукарів і освітлювачів. А після зйомки ретушер буде редагувати ваші знімки за допомогою спеціальних програм, прибирати всі вади, приховувати недоліки фігури, загалом, робити все, щоб отримати ідеальні, бездоганні фото і дати вам можливість відчути себе богинею. Одного разу пройшовши через все це, ви зрозумієте, що знаменитості, на яких ми рівняємося, зовсім не ідеальні і виглядають так само, як і ми з вами.

Автор: Ганна Нікітюк

Оцініть статтю