Як полюбити себе разом з усіма своїми недоліками?

Як полюбити себе разом з усіма своїми недоліками? Психологія та відносини

Вам здається, що ви недосконалі і у вас маса вад? Прийшов час навчитися ставиться до себе з більшою повагою! Ось 10 порад професійних психологів, які підкажуть, як полюбити себе разом з усіма своїми недоліками.

10 психологічних порад

У кожної з нас є свої плюси і мінуси. Але якщо плюсами ми пишаємося і намагаємося виставляти їх напоказ, то мінуси змушують нас відчувати себе невпевнено, викликаючи напади поганого настрою. Щоб ваша недосконалість не приводила до депресій, скористайтеся цими рекомендаціями і дізнайтеся, як миритися зі своїми вадами.

1. Визнайте свої недоліки

Важко побороти недоліки і позбутися комплексів, не знаючи кореня проблеми. Порийтеся у собі і знайдіть ті недоліки, з якими ви не можете змиритися.

2. Використовуйте свої слабкості для самовдосконалення

Визнати свої слабкості, ще не означає впоратися з ними. Але в деяких випадках визнання власних мінусів – це можливість змінити себе. Якщо ви знаєте, як позбутися декількох вад і стати краще, не зволікайте і починайте прямо зараз.

3. Цінуйте свою індивідуальність

Недоліки відрізняють вас від інших людей, і це непогано. Якщо хочете навчитися любити себе, не прагніть відповідати загальноприйнятим шаблонам. Як би дивно це не звучало, але ваш, можливо, великий ніс, якраз і робить вас індивідуальністю. Змінивши його форму, ви просто зіллєтесь з сірим натовпом.

4. Не дозволяйте вадам стримувати вас

Ви знаєте, що на каналі TLC виходить шоу із серії «повсякденне життя» з сіамськими близнючками Еббі та Бріттані Хенсел, у яких одне тіло на двох? Батьки близнят допомогли їм полюбити себе і повірити в те, що вони здатні жити так само, як і всі інші нормальні люди. Уявіть, у що могло б перетворитися життя дівчат, якби вони кожен день ​​думали тільки про своє каліцтво.

 5. Змініть свої погляди

Замість того, щоб зациклюватися на своїх мінусах, візьміть блокнот і запишіть туди все, за що ви вдячні долі. Наприклад, запитайте себе, змогли б ви проміняти здоров’я і чудову сім’ю на неземну красу з хворобами і самотністю?

дівчина з собакою біля моря

6. Не приховуйте своєї недосконалості

Одного разу Lady Gaga оригінально зреагувала на критику на адресу своєї фігури. Вона розмістила в Інтернеті особисті фотографії в нижній білизні і закликала своїх прихильників робити те ж саме. Зірка назвала цей жест «революцією тіл», і дала зрозуміти всьому світові, що потрібно приймати себе такою, яка ти є, не звертаючи уваги на чиїсь думки.

7. Скористайтеся пошуком

Якщо у вас якась фізична вада, зверніться до пошукової систем Google та введіть, наприклад, «жирні стегна» або «великий ніс», і пошукайте пов’язані з вашим запитом фотографії. Ви побачите такі зображення, які змінять ваш світогляд, допоможуть стати впевненою в собі, та зрозуміти, що ваші слабкі місця є незначними в порівнянні з недосконалістю інших людей.

8. Перетворіть недоліки на переваги

Запам’ятайте, будь-який недолік дуже легко можна перетворити на перевагу. Наприклад, якщо ви вважаєте себе тихою і сором’язливо – швидше за все, ви чудовий слухач і спостерігач.

9. Ні з ким себе не порівнюйте

Припиніть порівнювати себе з іншими людьми. У кожної людини є її індивідуальні особливості. Саме вони роблять наше життя цікавішим.

10. Змиріться зі своїми вадами

На світі немає досконалих людей! У кожної людини є свої вади і слабкості. І це цілком природно. Можна полюбити себе, якщо почати з повагою ставитися до всього, чим вона вас нагородила. Змиріться зі своїми недоліками. Повірте, більшість з них бачите тільки ви, а всі інші їх просто не помічають.

Оцініть статтю