Як отримати бажане від чоловіка без скандалу?

Як отримати бажане від чоловіка без скандалу? Психологія та відносини

Здавалося б, немає нічого простішого, ніж попросити про те, чого ви хочете. Але, насправді, не все так просто, якщо мова йде про чоловіків. Як не дивно, але для того, щоб домогтися позитивної чоловічої реакції на свої прохання, потрібно вдатися до деяких жіночих хитрощів. Хочете дізнатися, як отримати бажане без скандалу?

4 способи домогтися свого

Звичайно, ці поради не завжди працюють, в кінці кінців, все люди різні… але повірте, такі знання вам не завадять.

1. Просіть ввічливо і доброзичливо

Ви ніколи не досягнете свого, якщо будете надто прискіпливі або вимогливі. Наприклад, наступного разу, коли захочете, щоб хлопець приготував вечерю, зробіть йому кілька компліментів. Скажіть щось на кшталт: «Коханий, я сьогодні згадувала, які приголомшливі спагетті ти робив минулого тижня. Мені вони так сподобалися! Ти б не міг їх знову приготувати? Це одна з моїх найулюбленіших страв!»Така похвала, захоплення і приємні слова повинні спрацювати. Якщо не знаєте, як отримати бажане від чоловіка, знайдіть його сильні сторони, зробіть на них акцент, а потім просіть про що хочете.

2. Не просіть взагалі ні про що

Якщо ви точно знаєте, що компліменти на вашого чоловіка не подіють, не просіть його взагалі ні про що. Замість цього, натякніть на своє бажання і сподівайтеся на краще. Наприклад, скажіть: «Яка краса! Я просто в захваті від цієї сумочки, шкода, що я не можу собі дозволити таку дорогу покупку». Боїтеся, що такий план не спрацює? Тоді можна спробувати більш агресивний підхід, використовуючи елементи реверсивної психології. Але при цьому потрібно бути дуже обережною, тому що ваші дії можуть викликати непередбачену або зворотну реакцію. Хоча і в першому і в другому випадку ви дійсно можете отримати бажане.

3. Якщо хочете отримувати, навчіться віддавати

Домогтися свого можна й іншим способом. Якщо ви хочете, щоб хлопець щось зробив для вас, зіграйте на випередження, постарайтеся приємно здивувати чоловіка і зробіть для нього те, що вам і самій дуже подобається. Повірте, хлопчики люблять сюрпризи не менше дівчаток. Ваш обранець буде дуже задоволений увагою і щедрістю і постарається незабаром віддячити вам так само, а то і з більшим розмахом. Хоча, так… є такі індивідууми, які через п’ять хвилин і не згадають про ваші старання. Проте, роблячи чоловікові різні приємні речі, ви будете підказувати йому ідеї, якими він обов’язково скористається, коли захоче зробити вам сюрприз.

4. Ніколи не погрожуйте

Милі дами, ніколи і ні за яких обставин не погрожуйте і не ставте ультиматуми чоловікам. Навіть якщо ви вже роздратовані чоловічим нерозумінням, не здумайте казати: «Прибери за собою до мого приходу, інакше…» або ще гірше «Якщо ти це не припиниш, я від тебе піду». Повірте, такі провокації діють на хлопців, як червона ганчірка на бика. По-перше, кожен нормальний чоловік (не розмазня) сприйме будь-яку з подібних заяв, як виклик, як перевірку на «слабо», і, природно, цей виклик прийме. А по-друге, ваші погрози зможуть викликати тільки гнів і злість і ніяк не допоможуть виконанню ваших бажань. Адже ви хочете чогось домогтися від свого кавалера, чи не так? Тоді не змушуйте його ненавидіти вас.

Крім того, коли справа доходить до подібних погроз, це ставить під сумнів всю щирість ваших стосунків. Можливо, він зовсім не та людина, яка вам потрібна. Якщо ви з легкістю заявляєте, що в будь-який момент можете піти, значить, вас дійсно вже давно щось не влаштовує – а це проблема, яку потрібно вирішувати… і чим швидше, тим краще.

Оцініть статтю