Любов чи кар’єра, як зробити правильний вибір?

Любов чи кар’єра, як зробити правильний вибір? Психологія та відносини

«Одні жінки роблять вибір на користь чоловіка, а інші – на користь своєї мрії. Якщо не знаєте, що вибрати, пам’ятайте – кар’єра ніколи не прокинеться і не скаже, що більше вас не кохає… » – Lady Gaga. Кажуть, що жінці не під силу побудувати серйозні стосунки, якщо вона вперта, амбітна, і захоплена просуванням по кар’єрних сходах. Невже це правда?

Чи можна поєднати кохання і кар’єру?

Будучи молодими, нам хочеться мати все відразу… і кар’єра з любов’ю не є винятками. На жаль, розвиток навіть самої успішної кар’єри може негативно впливати на стосунки. Одні люди здатні легко поєднувати роботу і кохання, а іншим це не вдається зовсім.

Вибираючи між роботою і стосунками, знайте, який би вибір ви не зробили (якщо зробите), люди все одно будуть вас засуджувати. Одні скажуть, що потрібно було вибирати кар’єру, щоб мати можливість себе забезпечувати. Інші будуть дивуватися: «Як можна було упустити свого птаха щастя? Адже любов і є основною метою життя».

Погляд зі сторони

Будь-яка річ у цьому світі безглузда, поки ми до неї не прив’язуємося і не починаємо любити всім серцем. Якщо у вашому серці живе кар’єра – ви можете стати неймовірно успішною жінкою. Якщо ваше серце належить чоловікові – ви можете не замислюючись віддати йому всю себе. Слідуючи поклику серця, ви завжди будете робити те, що вважаєте за потрібне, і ніколи не станете шкодувати про свої вчинки. Але якщо для вас однаково важливі і робота і кохана людина, доведеться боротися відразу за обох.

Ми не стверджуємо, що життя всіх ставить перед вибором між кар’єрою і стосунками, але ви можете опинитися в ситуації, коли буде неможливо «всидіти одразу на двох стільцях». І якщо доведеться вибирати, краще заздалегідь знати всі плюси і мінуси вашого вибору.

Чому варто вибрати кар’єру?

кар’єра

Вам подобається те, чим ви займаєтеся

Улюблена робота дуже корисна для жіночого психічного здоров’я, адже можна постійно вдосконалюватися, і рости в професійному плані, піднімаючи свою самооцінку. Вибираючи кар’єру замість стосунків, ви чітко знаєте, що жоден чоловік не зможе вас змусити кинути заняття, яке вам подобається. Крім того, якщо ви пожертвуєте тим, що вам дорого, то відмовитесь від частини себе.

Робота ніколи вас не розлюбить

Більшість успішних бізнес-леді використовують цю фразу, як виправдання відсутності особистого життя. Але така відданість роботі буде до тих пір, поки якийсь гідний чоловік не зачарує вас своєю посмішкою. Якщо ви перебуваєте за кермом свого успіху, дуже приємно контролювати результат. Однак, коли приходить справжнє кохання, воно просить кар’єру посунутися, само сідає на водійське крісло, і ви вже мало на що можете впливати, спостерігаючи за тим, що відбувається з пасажирського сидіння. Високі амбіції і кураж можуть швидко підняти вас по кар’єрних сходах, а нещасна любов змусить збирати шматки свого розбитого серця, і ще довго не дасть вам встати з колін.

Чому варто вибрати любов?

любов

Це може бути на все життя

Справжня любов може тривати все життя. Навіть якщо офісне крісло гарантує вам високу пенсію, що ви отримаєте в результаті? Гроші, статус, самореалізацію? Чи достатньо цього, щоб в кінці сказати, що життя було прожите недаремно?

Любов породжує любов

Кар’єра ніколи не зможе замінити справжню сім’ю. Якщо у вас є всі підстави обрати стосунки і сімейне життя, цей вибір стане самим правильним рішенням у вашому житті. І озираючись назад через роки або десятиліття, ви завжди будете знати, що вчинили правильно.

Ви знайшли того єдиного

Якщо вам пощастило і вдалося знайти свою другу половинку, прийміть наші вітання – в такому випадку робити вибір набагато простіше. Знайомства, побачення, знайомства, побачення – це дуже стомлює. Жінка постійно підсвідомо шукає того досвідченого і зрілого чоловіка, який стане її найвірнішим союзником на все життя. Якщо ви відчуваєте, що дійсно знайшли своє справжнє кохання, невже ви зможете проміняти його на кар’єру? Адже любов, це все, що вам потрібно… чи не так?

Як знайти золоту середину?

Кілька десятиліть тому перед жінкою не виникало такої дилеми. Чоловік за замовчуванням був сімейним годувальником, а жінка присвячувала весь свій час господарству, дітям і продуктовим магазинам. Але з тих пір світ сильно змінився, і роль жінки в сучасному суспільстві стала іншою. На сьогоднішній день 47% всієї робочої сили в світі складає чарівна стать. Багато жінок освічені краще за чоловіків, вони більше заробляють, а побудова кар’єри до заміжжя сьогодні вважається загальновизнаною нормою.

Але це зовсім не означає, що ви теж повинні намагатися дотримуватися цієї моделі. Пам’ятайте про те, що люблячий чоловік завжди підтримає ваші цілі і допоможе здійснити давні мрії. Як тільки ви зрозумієте, що це він – не дайте йому піти. Справжня любов, на відміну від роботи, буває тільки раз у житті, і якщо ви спробуєте, то зможете зробити так, щоб вона залишилася з вами назавжди.

Оцініть статтю