Як стати успішною бізнес-леді і працювати тільки на себе?

Як стати успішною бізнес-леді і працювати тільки на себе? Корисні поради

Почати свою справу і працювати тільки на себе – мрія багатьох. Але далеко не всім вдається втілити її в життя. У реальності, тільки 11% людей на землі володіють власним бізнесом. Якщо ви теж хочете влитися в ряди підприємців і стати бізнес-леді, ознайомтесь з цими цінними порадами.

Будьте господинею свого життя!

Щоб досягти мети, домогтися успіху і поставити на ноги свою справу, потрібно мало не цілодобово працювати протягом багатьох місяців. Ви повинні бути готовою до того, що власний бізнес не стане приносити прибуток на наступний день після відкриття. Тому не потрібно відразу кидати постійну роботу. Краще залишатися зайнятою повний або неповний робочий день, щоб якось зводити кінці з кінцями, поки ваш проект буде розвиватися. Отже, як стати успішною бізнес-леді або успішним бізнесменом і що для цього потрібно?

Заручіться підтримкою

Підтримка партнерів або близьких людей – це дуже важливий момент. Ви не зможете самостійно впоратися з усіма труднощами. Вам обов’язково знадобиться допомога! Не думайте, що близькі люди з радістю сприймуть ваші ідеї та починання. Вам доведеться доводити (у тому числі і собі), що це не чергове коротке захоплення, яке, через деякий час, буде занедбане.

У перші місяці приділяйте своєму жіночому бізнесу неповний робочий день, зберігаючи при цьому певну кількість годин на постійній роботі. Перед початком нової справи відкладіть від 3 до 6 місячних зарплат на «чорний день», щоб у вас був запас коштів на випадок, якщо щось піде не за планом. Така попередня підготовка покаже близьким людям і партнерам всю серйозність ваших намірів втілити мрію про власну справу в реальність.

Складіть бізнес-план

Щоб розпочати свій бізнес, вам обов’язково знадобиться бізнес-план з постановкою короткострокових і довгострокових цілей. Розпишіть всі витрати, які будуть пов’язані з відкриттям своєї справи. Сюди можуть входити: обладнання, оренда офісного приміщення, наймання співробітників, придбання матеріалів і т.і. Маючи на руках план, ви зможете створити розклад справ, розпланувати час, навчитесь казати «ні», управляти стресом і багато іншого.

Уявіть, що ви поставили перед собою мету швидко cхуднути. Чи зможете ви скинути зайву вагу, якщо у вас немає плану? Навряд чи. А тепер, візьмемо ту ж мету, але з розкладом тренувань, розписаною на кілька місяців дієтою і людьми, готовими вас підтримати в будь-який момент … У цьому випадку, успіх ваших починань зросте мінімум в 3 рази.

Заявляйте, рекламуйте, просувайте

Як продати товар або послугу, якщо про них ніхто не знає? Всіляко заявляйте про свої продукти, рекламуйте їх і просувайте в Інтернеті. Чим більше людей будуть поінформовані про ваші товари, тим більше покупців або замовників у вас з’явиться. Зробіть візитівки і розкладайте їх в місцевих магазинах, роздавайте листівки, створіть свій сайт або блог, користуйтеся перевагами соціальних мереж, розповідайте про свою діяльність всім і кожному.

Найбільша помилка потенційних підприємців – сидіти тихіше води і нижче трави. Створюється таке враження, що вони бояться рекламувати себе або не знають, як це правильно робити. Вірте в свій проект і не соромтеся заявляти про себе!

Можливо, ви будете здивовані, але це одне з питань, яке входить до створення бізнес-плану і постановку цілей. Діти, чоловік, домашні турботи, телевізор та інші звичні заняття дуже легко можуть збити починаючу бізнес-леді з наміченого шляху. Через домашні обов’язки ваша справа може відійти на 2, 3 або 4 місце, а потім, і зовсім, закритися. Цьому не можна дозволити трапитися.

Навчіться чітко дотримуватися щоденного розкладу справ. Переконайтеся, що ваш графік включає в себе не тільки робочі моменти, а й час для спілкування з сім’єю, власних потреб, домашніх клопотів та інших справ. Не соромтеся просити допомоги, якщо вона необхідна. У будь-якому випадку, щоб поєднувати бізнес і особисте життя, вам знадобиться підтримка близьких людей, які зможуть взяти на себе частину ваших домашніх обов’язків.

І головне, щоб стати успішною бізнес-леді, потрібно навчитися отримувати задоволення від бізнесу. Власна справа не повинна бути тягарем. Вона має вас радувати та надихати.

Оцініть статтю