Як розпізнати хлопця за 10 хвилин?

Як розпізнати хлопця за 10 хвилин? Психологія та відносини

Напевно ви вже не раз замислювалися, чи підходить вам той чи інший молодий чоловік. Можна проводити різні психологічні тести, радитися з подругами, прислухатися до свого серця і т.і., а можна діяти інакше… Ось кілька важливих спостережень, які допоможуть вам не помилитися під час вибору чоловіка.

1. Гроші

Впевнений і честолюбний чоловік розплачується кредитною карткою, він вже досяг своїх фінансових цілей і тепер насолоджується статусом. Хлопці, які платять готівкою, зазвичай, самодостатні і незалежні. А людина з порожнім гаманцем, що уникає платити за себе, швидше за все, шукає другу половинку, яка б сама дбала про нього. Погодьтеся, це не найпривабливіший чоловічий типаж.

2. Звички

Звички чоловіків – це ключ до розуміння їх особистостей. Наприклад, курці часто відчувають тривогу і переживають через дрібниці, намагаючись сигаретою приховати свою нервозність. У рідкісного курця знайдеться достатньо сили волі, щоб кинути цю шкідливу звичку.

Ті, що п’ють, маскують алкоголем свою невпевненість або негативні думки, яких вони безуспішно намагаються позбутися. Чоловіки-гравці люблять ризикувати, але в 99% їх ризики абсолютно невиправдані. Крім того, азартні ігри – це один із проявів так званої адреналіновій наркоманії, тому будьте обережні з такими людьми, вони можуть витратити всі ваші гроші.

3. Друзі

Хочете безпомилково знайти свою другу половинку? Тоді зверніть увагу на друзів хлопця! Чоловік, у якого залишилися всі друзі дитинства – сентиментальний і відданий. Мінус в тому, що він менш пристосований до змін. А плюс, якщо ви зможете заслужити його довіру – він стане вашим назавжди.

Хлопці з різноманітним колом друзів (інститут, робота, тренажерний зал і т.і.) більш адаптовані до змін, і відчувають себе в будь-яких соціальних ситуаціях, як риба в воді.

4. Спорт

Більшість чоловіків люблять спорт, і саме їх улюблений вид спорту може допомогти вам зрозуміти чоловічу психологію в стосунках. Хлопці, яким подобаються командні види спорту (футбол, хокей, баскетбол), люблять сперечатися, оскільки дух суперництва у них в крові. Крім того, фанати командних ігор намагаються не пропускати жодного матчу улюблених команд і команд-суперників. Тому будьте готові отримувати значно менше чоловічої уваги в сезон спортивних ігор.

Чоловіки, які люблять індивідуальні види спорту (біг, велоспорт, плавання, бокс), зазвичай, є незалежними, і іноді потребують перебування на самоті. А хто ж тоді ті рідкісні хлопці, що не цікавляться спортом? Назвемо їх мислителями, які, до того ж, ще й дуже чутливі.

5. Зв’язок

Можна легко розпізнати хлопця за манерою зв’язуватися з вами. Як зрозуміти чоловіка, якому простіше відправити електронний лист або смс, ніж подзвонити? Можливо, йому потрібен час, щоб більш ретельно підібрати слова? А може з ним в кімнаті знаходиться інша жінка, яка не повинна чути ваші телефонні переговори? Крім того, якщо людина просто закидає вас електронними повідомленнями, значить вона потребує набагато більшої уваги, ніж ви можете їй дати.

Стережіться хлопців, які скидають дзвінки і надсилають у відповідь смс із фразою «не можу говорити» або «пізніше передзвоню». Бувають, звичайно, робочі моменти, коли не до розмов, але не часто і не після 20:00. Якщо ж чоловік з усіх засобів зв’язку вибирає саме розмову по телефону, це вказує на те, що він відкрита людина, яка не боїться серйозних стосунків.

Оцініть статтю