Біль у горлі – як позбутись?

Біль у горлі Здоров'я

Найчастіше біль у горлі виникає через подразнення або запалення, які викликані травмою або ж вірусною інфекцією. У деяких випадках застудний біль у горлі минає за кілька днів, а іноді ця проблема затягується, що означає, що ви маєте справу з бактеріальною або вірусною інфекцією, лікуванню якої необхідно приділити значно більше уваги. На щастя, існує кілька простих способів, що дають змогу в найкоротші терміни позбутися болю в горлі.

Як позбутися болю в горлі?

Почати, мабуть, варто з домашнього засобу – полоскань, такий вплив дасть змогу зняти набряк горла і зменшити загальний дискомфорт. Для приготування суміші для полоскання знадобиться: двісті мілілітрів теплої води й чайна ложка кухонної солі, а також 1 чайна ложка соди. Бажано повторювати процедуру полоскання щогодини.

Читайте також: Народні засоби від 10 поширених захворювань

Якщо біль у горлі застав вас у дорозі або на роботі, можна використовувати спеціальні льодяники, які можна купити в будь-якій аптеці. У їхньому складі присутні екстракти лікувальних трав, а також анальгетики. У деяких льодяниках також є і місцевий анестетик, коштом якого відбувається заморожування горла, через що біль відчувається набагато слабкіше. Не надто захоплюйтеся цукерками з анестетиками, оскільки їхній ефект може приховати серйозніші інфекції, лікування яких має проводитися під суворим наглядом медиків.

У тому разі, якщо відчули біль у голі під час ковтання, зменшити неприємні відчуття можна за допомогою спрею. Такий формат впливу допомагає ефективно боротися з подразненнями слизової оболонки, а також полегшує біль. Перед використанням спрею обов’язково варто проконсультуватися з фармацевтом або лікарем, щоб уточнити момент сумісності спрею та інших ліків, що використовуються, коли йдеться про застуду або більш серйозний прояв інфекції.

Оцініть статтю