6 правил для догляду за нігтями

догляд за нігтями Краса

Руки – це дзеркало жінки. Саме за станом рук можна визначити ступінь доглянутості та вік. Особливої ​​уваги вимагає до себе нігтьова пластина. Косметологи вже давно створили масу засобів догляду за нігтьовою пластиною, якими не варто нехтувати, та й послуги манікюру ніхто не скасовував.

Неправильне використання побутової хімії, навколишнє середовище, а також неуважне ставлення до шкіри рук та нігтьової пластини часто призводить до сумних наслідків. Нігтьова пластина може турбувати ламкістю та крихкістю, тому зміцнювати її дуже важливо. Існує кілька простих та нехитрих правил, завдяки яким можна не переживати за стан нігтів.

Не забувайте про рукавички.

Займаючись домашніми справами, дуже важливо не забувати про гумові рукавички. Побутова хімія через свій їдкий склад може згубно впливати на нігті й руйнувати цілісність нігтьової пластини. Плюс до всього, гумові рукавички захистять ніжну шкіру рук і допоможуть не втрачати вологу.

Вибирайте потрібний крем.

Вибір крему для рук може дуже вплинути не тільки на шкіру рук, а й на нігті. Ідеальним варіантом при догляді за нігтями може стати не просто звичайний крем для рук. Краще вибирати крем, на якому написано: крем для рук та нігтів. Такі креми допомагають додатково доглядати нігтьову пластину, насичувати її корисними мікроелементами і живити.

Слідкуйте за своїм харчуванням.

Правильне харчування, як уже давно відомо, досить сильно впливає на стан нігтьової пластини. Вживання їжі, яка містить багато корисних елементів, наприклад, таких як кальцій, магній, вітаміни А і В3, а також залізо, роблять нігті і волосся міцними і сильними.

охайний манікюр

Чи не зловживайте манікюром.

Косметологи рекомендують робити манікюр не частіше одного разу на два тижні, і все тому, що в лаку містяться не найкорисніші речовини, які можуть руйнувати нігтьову пластину. Дуже важливо користуватися якісною косметикою, а засіб для зняття лаку краще вибирати без ацетону. Ацетон може призвести до сухості нігтьової пластини.

Робіть ванни для нігтів.

Якщо нігті часто втомлюються від використання різних косметичних засобів, потрібно робити для нігтів спеціальні косметичні ванни. В основному вони виготовляються з морської солі, яка допомагає наситити нігтьову пластину корисними речовинами, зробити її більш рівною та блискучою.

Стежте за нігтями в холодну пору року.

У холодну пору року нігтьова пластина, як і шкіра рук, часто вимагає особливого догляду. Після вулиці обов’язково потрібно змащувати руки кремом. А ще можна купити спеціальні олії для нігтів. Вони продаються в таких же маленьких флаконах, як і лак для нігтів разом із пензликом. Закріплювачі для лаків теж часто роблять із корисними вітамінами.

Оцініть статтю