5 секретів краси азіаток

5 секретів краси азіаток Краса

Шкіра азіаток подібна до досконалості. Вона надихає виробників косметики та служить еталоном для жінок у всьому світі. Японські та корейські багатофункціональні косметичні продукти на піку популярності кілька років поспіль. І, схоже, не мають наміру здавати свої позиції. Азія – джерело давніх ритуалів краси, які існують і досі.

Секрети догляду за шкірою обличчя азіаток

1. Очищення шкіри обличчя

Сучасні азіатки очищають шкіру обличчя за кілька етапів. Зазвичай це відбувається у 2-4 етапи.

  • Знімають макіяж косметичним засобом або натуральним маслом (наприклад, мигдальним, жожоба, авокадо) у два етапи.
  • Вмиваються з пінкою чи милом.
  • Просушують шкіру чистою м’якою серветкою. Жодних махрових рушників і втираючих рухів.

2. Особливості нанесення крему

Порція крему розподіляється рівномірно точково по шкірі обличчя, а потім хльосткими рухами рук вбивається в шкіру. Ви начебто акуратно наносите собі серію ляпасів двома руками одночасно, видаючи при цьому характерні звуки. Тривалість процедури 3-5 хвилин.

Такий спосіб нанесення крему стимулює кровотік, підвищує тонус шкіри, зберігає овал обличчя та дозволяє крему працювати ефективніше. У такий спосіб можна наносити сироватки та лосьйони.

3. Полірування (шліфування) шкіри обличчя

Поряд із щоденним, ретельним очищенням шкіри обличчя азіатки регулярно видаляють омертвілі клітини. У їхньому арсеналі спеціальні щітки та пемзи, скраби з абразивними частинками. Процедура завершується нанесенням маски, що зволожує.

Механічно полірувати шкіру обличчя без досвіду не рекомендуємо, але радимо – не забувайте регулярно очищати шкіру від мертвих клітин (гоммаж, скраб, пілінг).

4. Маски для обличчя

Азіатські жінки багато часу та коштів приділяють своїй красі. Поряд із ретельним щоденним доглядом, вони регулярно відвідують професійних косметологів та SPA-курорти. Азіатський ринок пересичений косметикою, але, незважаючи на це, багато хто віддає перевагу натуральним маскам. Стародавні азіатські рецепти краси рекомендують використовувати молоко, сир, рис. Ці інгредієнти висвітлюють шкіру обличчя, вирівнюють текстуру – шкіра нагадує порцеляну.

5. Захист від сонця та зволоження

Азіатські жінки традиційно захищають свою шкіру від сонця. Раніше – за допомогою парасольок, зараз – за допомогою сонцезахисних кремів. Це важливий фактор довгої молодості шкіри обличчя. Не менш важливо підтримувати зволоженість шкіри протягом дня. Для цього використовують легкі спреї для обличчя.

Сучасні азіатські красуні використовують у догляді за шкірою обличчя традиційні багатовікові методи та новітні досягнення косметології. Вони дбають про красу тіла, дотримуючись основ здорового харчування та займаючись фітнесом. У цих жінок є чому повчитися. Чому б не спробувати?

Оцініть статтю