5 модних помилок, здатних швидко вас зістарити

5 модних помилок, здатних швидко вас зістарити Мода

Напевно, ви вже чули, що невірно підібраний одяг або аксесуари можуть зістарити кого завгодно на добрий десяток років. Якщо одного чудового дня ви не хочете стати значно старшою в очах оточуючих, уникайте цих модних помилок.

1. Колір в колір

Щоб виглядати молодше, ваша сумка, взуття, пояс, помада та лак для нігтів не повинні збігатися за кольором. Колись однотонне забарвлення елементів гардеробу дійсно вважалося верхом стилістичного мистецтва, проте ті часи давно минули. Сьогодні молодість – це свіжі унікальні комбінації різних кольорів.

2. Широкі джинси

Широкі прикрашені джинси теж колись користувалися величезною популярністю у жінок. Більш того, деякі пані і сьогодні віддають їм перевагу, вважаючи, що ті з успіхом приховують недоліки фігури, проте це не так. Навпаки, широкі джинси роблять всі ваші вади ще більш очевидними. Якщо ви хочете швидко схуднути хоча б візуально та приховати пару зайвих складок на животі, вибирайте джинси з високою посадкою або спеціально вбудованою панеллю, яка призначена саме для таких цілей.

3. Бюстгальтер не за розміром

Неправильно підібраний бюстгальтер сприяє провисанню грудей, що само по собі створює вельми непривабливий та неохайний вигляд. До речі, стилісти стверджують, що бюстгальтер не за розміром носять до 80% жінок. Якщо не хочете стати частиною цієї статистики, спитайте у продовця-консултанта спеціалізованої крамниці нижньої білизни, який саме розмір чашечок вам потрібен.

4. Масивні підбори

Клини, стилети, платформи – все це є модним та свіжим, як і раніше. Але тільки не масивні квадратні підбори заввишки 3-5 сантиметрів, які дійсно вже застаріли.

5. Мішкуватий одяг

Мішкуватий одяг теж вважається однією з модних помилок, здатних вас швидко зістарити. Уникайте громіздких кардиганів і тунік, які більш схожі на намети, ніж на акуратні речі з жіночого гардеробу. Такі наряди змусять вас виглядати більш гладкою та старшою, ніж ви є насправді. Щоб цього не відбувалося, надягайте одяг відповідний своїм розмірам.

Оцініть статтю