10 занять, які заспокоять твої нерви

10 занять, які заспокоять твої нерви Психологія та відносини

Твоє око почало підозріло смикатися, виникає непереборне бажання когось придушити, а наступної секунди хочеться просто розридатися. Знайомий стан? Звичайно ж, адже кожна дівчина відчуває подібні відчуття, коли її нерви на межі. Найчастіше загострення відбувається під час нещасливого ПМС, коли здається, що ці мерзенні людці спеціально намагаються дратувати й просто мріють нарватися на грубість. Щоб не завдати відчутної шкоди навколишньому середовищу і безневинним людям, які потрапили під твою гарячу руку, можна скористатися деякими методами, які допоможуть заспокоїти твої нерви.

Зайнятися спортом.

Пробігши кілька кілометрів або витративши всі сили в тренажерному залі, мало в кого виникає бажання витрачати свою дорогоцінну енергію ще й на те, щоб нервувати через дрібниці. Тим паче що самі вчені твердять про так звану “м’язову радість”, яка з’являється під час фізичних навантажень завдяки виробленню особливих гормонів. Ну і, звичайно ж, зменшення попи на одну соту міліметра не може не порадувати.

Зайнятися йогою.

Дуже добре допомагає заспокоїти нерви заняття йогою. Це стародавнє вчення здатне кого завгодно привести в почуття умиротворення. Індуси знають, що роблять. Не дарма ж країна, в якій проживає дві третини бідняків з усього світу, знімає такі життєрадісні фільми з неодмінно щасливим кінцем.

Зайнятися сексом.

Якісний секс благотворно впливає на всі органи й системи жінки. Нервові клітини не є винятком. До того ж нервувати жінки починають найчастіше від дефіциту сексуального життя. Отримавши довгоочікувану винагороду за терпляче очікування, нерви швидко прийдуть до норми, а на обличчі розквітне злегка дурнувата, але дуже щаслива посмішка.

Зробити для себе щось приємне.

Відчуваючи, що ти зараз вибухнеш, просто зроби перерву і займися чимось приємним, корисним тільки для тебе. І нехай увесь світ зачекає, поки ти розслабляєшся в спа-салоні, дивишся чергову серію улюбленого серіалу або з блаженним виглядом поглинаєш молочну шоколадку з горіхами й родзинками. Головне, щоб начальство не було проти.

Читайте також: Як запам’ятатися оточуючим з найліпшої сторони?

Провести час із тваринами.

Милі котики, песики чи папужки — дуже хороший засіб від нервів. Поспостерігавши за рибками, теж можна зарядитися позитивом на деякий час. Взагалі, будь-яка живність своєю нехитрістю і відданістю здатна заспокоїти найзліснішого неврастеніка. І що більше тварин буде тебе оточувати, то швидше ти прийдеш у норму.

Випити заспокійливий чай.

Не завжди допомагає, але спробувати варто. Чаї з ромашки, м’яти, меліси або собачої кропиви іноді допомагають заспокоїти нерви. А якщо до них додається ще і якась смакота, відсоток одужання підвищиться в рази.

Побути на самоті.

Саме люди найчастіше стають дратівливими чинниками. Іноді просто хочеться втекти від них і пожити кілька днів на безлюдному острові. Тому, якщо ти відчуваєш, що твої нерви на межі, влаштуй собі добровільне відчуження. Закрийся у своїй кімнаті, вимкни телефон (обов’язково!) і просто займися якоюсь дурницею.

Пожувати жуйку.

Цей засіб від нервів повсюдно використовується громадянами США. Мабуть, нервують вони регулярно, оскільки я, наприклад, не можу уявити американця без жуйки. У цього методу є один побічний ефект, унаслідок інтенсивної роботи щелепами, може випасти зубна пломба і тоді приводів для нервозності додасться.

Поплескати повітряні наповнювачі у поліетилену.

Особливо нервовим людям потрібно постійно носити з собою цей чудо-засіб. Мабуть, ляскаючи ні в чому неповинні кульки, ми таким чином відіграємося на них за свою нервозність. В особливо запущених випадках можна уявляти, що це лопається чиясь голова. Допомагає. Я пробувала.

Заспівати пісеньку.

Мій улюблений метод. Головне, щоб тебе ніхто не чув, а ні то, можуть подумати, що ти трохи не в собі. Але насправді, співати пісеньку, це все одно, що читати мантри. Це заспокоює. Головне, щоб пісенька була доброю і спокійною. Можу порадити “Пісеньку Мамонтеняти” або “Don’t worry, be happy”. Мені допомагає. Але ти можеш підібрати репертуар, який підходить саме для тебе.

Головне, пам’ятай про наслідки, які можуть виникнути, якщо не давати своїм нервам розрядку. Адже буде дуже неприємно, якщо доведеться відсидіти п’ятнадцять діб за розбиту об чиюсь голову вазу. Нехай навіть ця голова належала дуже неприємному суб’єкту.

© Автор статті: Дар’я Мазко

Оцініть статтю