Як запам’ятатися оточуючим з найліпшої сторони?

Як запам’ятатися оточуючим з найліпшої сторони? Психологія та відносини

Хто з жінок не мріяв, щоб натовп проводжав її, затамувавши подих? Але чи багато дівчат можуть змусити звернути на себе увагу? Скористайтеся цими простими порадами, щоб запам’ятатися оточуючим з найліпшої сторони.

Більше не хочу бути непомітною!

Впевнено триматися у колі малознайомих людей і бути в центрі уваги – це мистецтво, оволодіти яким дано далеко не всім. Проте, знаючи деякі тонкощі, ви зможете стати значно сміливішою і більше не бентежитися, знаходячись у великій компанії. Ось кілька підказок, які вам допоможуть.

Перше враження

Чітке розуміння і правильне уявлення того, як себе подати – це головний крок до створення першого і гарного враження про себе. Потрібно усвідомлювати, що поза і мова тіла, які ви вибрали, надовго залишаться в пам’яті людей навіть після вашого відходу.

Гарна постава

Постава повністю залежить від внутрішнього емоційного стану. Це означає, що якщо ви боїтеся або соромитеся, то можете згорбитися, потупити погляд і спробувати ні з ким не зустрічатися очима. У такому випадку ваша невпевненість стає для всіх очевидною. Якщо ви відчуваєте себе не у своїй тарілці, то є ймовірність, що й інші люди будуть почувати себе ніяково у вашій присутності.

Хочете почуватися більш впевнено? Просто змініть позу. Твердий характер – це пряма постава, з піднятою головою, розправленими плечима та відкритою посмішкою. Навіть коли вам ніяково або ви злегка налякані – вирівняйтеся, і впевненість сама до вас повернеться.

Простіше кажучи, ви можете вплинути на свій настрій і емоційний стан, змінивши поставу. Але для цього потрібно буде якийсь час потренуватися перед дзеркалом.

Ввічливість

Хочете запам’ятатися з найліпшої сторони? Будьте ввічливі. У нас вже давно увійшло в звичку питати при зустрічі в оточуючих: «Як справи?» Але чи часто ми звертаємо увагу на відповідь? Позбавтеся від формального вітання, будьте чемні, приділяйте людині на кілька секунд більше, ніж зазвичай, намагайтеся бути по-справжньому відкритою у спілкуванні, і тоді вас насправді помітять і запам’ятають, як гарну людину.

Зоровий контакт

Скільки разів ви були на побаченнях, ділових зустрічах або нарадах і не відчували, що берете участь у розмові? Як часто ви помічали, що інші люди відвернені і не зацікавлені в спілкуванні з вами? Підтримуючи зоровий контакт під час розмови, ви, тим самим, показуєте, що повністю захоплені співрозмовником і темою спілкування. Говорячи з групою людей, намагайтеся підтримувати візуальний контакт з усіма – так ви подаруєте кожному з них почуття власної значущості.

Щирість

Отже, здавалося б, все, що нам потрібно – це перше враження, хороша постава, ввічливість і зоровий контакт, але якщо у всіх цих діях не буде щирості, люди почнуть дивитися крізь вас. Тому обов’язково вірте в те, що говорите і робите.

Оцініть статтю