Жіночий плащ – окрема розмова

Жіночий плащ Мода

Ще з часів наших прабабусь так повелося, що верхній одяг повинен бути, перш за все, практичним, а тільки потім гарним і стильним. Такою думкою керувалося багато поколінь. І ось, коли з’явилася реальна можливість не обмежувати себе ні в чому, багато модниць просто розгубилися.

Сучасний вибір пропонованого верхнього одягу дуже великий, віддати перевагу чомусь одному, досить важко. Особливо, коли у вас є речі, які ідеально поєднуються з тим чи іншим предметом гардеробу. І тут варто робити розумний вибір. Звичайно, коли маєш на картці кілька десятків тисяч, можна себе не обмежувати. Тільки подібна розкіш сьогодні доступна далеко не всім. Тому, щоб купити жіночий плащ, який прослужить багато років і при цьому збереже ідеальний зовнішній вигляд, необхідно діяти з розумом, не викидаючи гроші на вітер.

Як вибрати жіночий плащ?

Спочатку слід визначитися не лише з фасоном, а і з матеріалом. Так, нерідко прихильники класики вибирають стандартний шкіряний тренчкот і не програють. Він актуальний завжди. Єдине, що можна зробити – це поекспериментувати з кольором. Чорний, незважаючи на практичність, трохи похмурий. Білий, вельми мазкий. Колір стиглої вишні не завжди модний. Спробуйте беж – він поєднує в собі практичність і красу.

жінки в плащах

Для деяких людей шкіряні плащі знаходяться під фінансовим забороною. Адже вони вважають, що немає сенсу викладати по кілька тисяч за один предмет одягу, коли за менші гроші можна купити відразу кілька речей і не страждати через обмеженість вибору.

Купити жіночий верхній одяг на всі випадки життя навряд чи вдасться. Проте, бажано підібрати хоча б пару варіантів, які будуть мати кардинально протилежні кольори і крій. Дуже добре, коли в гардеробі є класика, спортивний і сучасний дизайн. В цьому випадку не доведеться гадати, який з плащів надіти для того чи іншого заходу.

Оцініть статтю