Який подарунок вибрати для автоледі?

Який подарунок вибрати для автоледі? Корисні поради

Якщо хтось думає, що жінки люблять свої автомобілі менше за чоловіків, він помиляється. Більш того, багато дівчат навіть дбайливіше доглядають за своїми машинами, ніж хлопці. Саме тому власницям автомобілів буде приємно отримати в подарунок не стандартний “жіночий набір”, а дещо корисне і тематичне.

Що подарувати автолюбительці?

Вважається, що вибрати гарний подарунок жінці досить складно. Однак якщо ваша подруга або знайома водить автомобіль, вибір значно спрощується. Тому що автоледі, зазвичай, настільки люблять своїх «залізних коней», що будуть раді будь-яким подарункам, пов’язаним з доглядом за машиною, а також зі створенням затишку в салоні . Подушки, пледи з логотипом, автошампуні та поліролі – асортимент можливих подарунків тут дійсно великий.

Читайте також: Вбудована побутова техніка – поради по вибору

Якщо ж казати про більш точний вибір презенту, в першу чергу слід враховувати індивідуальність автоледі. Тобто, вам потрібно визначити, що ж саме вона цінує найбільше: комфорт і надійність або романтику і естетичну привабливість.

Комфорт

Сюди можна віднести будь-яку річ, що буде виконувати якусь корисну функцію – від автомобільного зарядного пристрою до спеціальної ємності для збору дрібного сміття. До речі, останній варіант є чудовим рішенням, адже дівчата зазвичай дуже охайні істоти, тому проблема куди викинути упаковку від жувальної гумки і використану серветку завжди для них актуальна.

Крім того, можна подарувати, так би мовити, нейтральний подарунок, такий як термокухоль, кухоль «повний бак», масажна накидка на сидіння, міні-кавоварка для машини, подарунковий сертифікат і т.д. Будь-яка з подібних речей напевно сподобається жінці, яка проводить за кермом багато часу.

Практичність

Якщо ви не знаєте, що подарувати подрузі, яка є доволі практичною жінкою, зверніть увагу на функціональні подарунки, які будуть приносити максимальну користь. Сюди можна віднести автоорганайзер, пристрій проти засипання за кермом, накладки на каблуки і багато іншого. Найголовніше – утримайтеся від придбання ароматизаторів і освіжувачів повітря для машини. По-перше, у більшості жінок подібні предмети є в кількох примірниках, а, по-друге, існує великий ризик не вгадати з ароматом.

Романтичність

А ось у випадку з романтичною дівчиною все набагато простіше – тут підійде м’яка іграшка, плед, весела подушка-підголовник і будь-які інші аксесуари, здатні створити в салоні справжній домашній затишок.

Читайте також: Як вибрати подарунок для чоловіка

Якщо ж в машині у вашої знайомої вже є все, що потрібно для комфортного водіння, спробуйте вибрати подарунок для дому, пов’язаний з автомобільною тематикою. Наприклад, дуже цікавим рішенням буде оптична миша у формі машини, розмальована витонченими візерунками, або годинник-дзеркало, рама якого виконана у вигляді автомобільної шини.

Оцініть статтю