Як вибрати подарунок для чоловіка

Як вибрати подарунок для чоловіка Корисні поради

Вдало вибрати подарунок для чоловіка – не так складно, як, наприклад, для жінки. Дотримуйтесь цих правил – і у Вас не виникне жодних проблем.

12 золотих правил вибору подарунка для нього

Правило 1. Якщо у Вас є сумнів щодо подарунка коханому – купіть дрель на батарейках. Не страшно, якщо у нього вже є одна. У одного мого знайомого їх уже сімнадцять – і все одно він дуже радіє, отримуючи в подарунок ще одну. Як чоловік – Ви ніколи не зможете мати ЗАНАДТО багато дрелей на батарейках! І ніхто не знає чому.

Правило 2. Якщо не зможете знайти дрель – купіть йому що-небудь таке, що можна куди-небудь підключити, бажано з яким-небудь роз’ємом, для якого потрібен спеціальний перехідник. Чоловіки дуже люблять вимовляти ці два слова.”Чуєш, Серьога – дай мені твій перехідник з таким ось роз’ємом на пару днів”.”Без проблем! А ти мені позич на цей час он той свій з розетки на полуторну маму”. Знову ж – ніхто не знає чому.

Правило 3. Якщо Ви від нього дійсно без розуму – подаруйте йому що-небудь для машини .Скребок для льоду за шість рублів, маленьку пляшечку антифризу чи якусь дурницу, щоб бовталася на дзеркалі. Чоловіки дуже люблять подарунки для своїх машин. І ніхто не знає чому.

Правило 4. Не купуйте йому шкарпетки. Не купуйте йому труси. І ніколи не купуйте йому банний халат! Якщо, звичайно, не хочете, щоб він, надивившись тупих фільмів, ходив у ньому по будинку круглий рік.

Правило 5. Можна купити новий пульт ДУ для телевізора – натомість остаточно ухайдоканного ним старого. Якщо у Вас багато грошей – купіть своєму чоловікові телевізор з величезним екраном і функцією “картинка в картинці”. Якщо, звичайно, хочете побачити його абсолютно зайнятим – як він годинами сидить перед цим телевізором – і клацає, клацає, клацає.

Правило 6. Не купуйте чоловікові жоден з цих дорогих лікерів в наворочених пляшках! Якщо Ви це зробите – він осяде в серванті років на двадцять. Чоловіки  п’ють пиво і горілку.

Правило 7. Не купуйте йому ці каністри з лосьйоном після гоління і дезодорантом. Я не кажу, що вони смердять – просто вони НЕ ТАК пахнуть!

Правило 8. Подаруйте йому набір для виготовлення етикеток. Майже так само добре, як і дрель на батарейках!
Не мине й двох тижнів – як Ви знайдете їх скрізь. “Шкарпетки. Труси. Стакан. Смітник. Двері. Холодильник. Пиво. Раковина. Унітаз”. Ви отримаєте досконалий будинок. Знову ж – ніхто не знає чому.

Правило 9. Ніколи не купуйте чоловікові нічого, що має напис на коробці: “Легко збирається в домашніх умовах”. Це зіпсує його Свято – і сам він його ніколи не захоче зібрати.

Правило 10. Відмінні місця покупки подарунків для чоловіків за їхньої ж присутності – це шпалерний магазин, виставка-продаж килимів або гардин, салон гіпсокартонних панелей, на худий кінець. Головне, щоб в назві магазина або салону присутнє щось споконвічно чоловіче. Скажімо, салон гіпсокартонних панелей “Мерседес” або шпалерний магазин “Ассоль-Авто”.

Правило 11. Мотузка! Чоловіки обожнюють мотузку. Це бере початок ще від Майн Ріда з Чингачгук, або, принаймні, від давніх часів піонерських – там, де сині ночі. Так що пара сотень метрів міцного манільського каната – це саме те, що треба для повного щастя. Навіть якщо вона й не знадобиться. Всі впевнені в цьому.

Правило 12. Чоловіки насолоджуються небезпекою. Ось чому вони ніколи не варять і не парять – вони завжди смажать і запікають. Подаруйте йому шашличницю розміром з носорога, та ще й з газовим балоном на півтори тонни пропану – і він буде на сьомому небі. Навіть якщо вибуху і не буде. Всі знають чому.

Оцініть статтю