Як визначити свої сильні сторони та знайти їм застосування?

сильні сторони людини Корисні поради

Ви коли-небудь замислювалися про зміни у житті? Можливо у вас є приховані таланти, які можуть допомогти змінити ваше існування на краще. Годі міркувати й сумніватися, пора діяти! Дізнайтеся, як визначити свої сильні сторони, знайти їм застосування та втілити заповітні мрії в життя.

Займайтеся улюбленими справами

Найвірніший спосіб рухатися в правильному напрямку, це робити більше улюблених справ і менше часу приділяти тим заняттям, які вам не до душі. Якщо ви полюбляєте писати – заведіть свій блог. Хто знає? Можливо, саме з нього почнеться ваша письменницька кар’єра.

Читайте також: Медитація для початківців: з чого почати

Якщо вам подобається випікати для сусідів і друзів – зробіть крок вперед і почніть продавати свої кулінарні шедеври на місцевому ринку. Обожнюєте займатися фітнесом? Ваша спортивна пристрасть може привести до тренерської роботи.

Запитайте друзів

Розпитайте друзів про свої сильні сторони. Якщо вони нічого не згадають, це буде відмінним струсом для самолюбства, який підштовхне вас до активних дій. Але швидше за все, ви будете здивовані тим, що вони скажуть. Адже ми далеко не завжди бачимо свої позитивні якості, тому іноді дуже важливо дізнатися думку інших людей.

Ви креативна, товариська, легка на підйом і впевнена в собі дівчина? Поговоріть з друзями. Кого вони в вас бачать, які ваші якості найбільше підходять для тієї чи іншої діяльності? Обговоріть з ними перспективи застосування ваших навичок в реальних життєвих ситуаціях.

Знайдіть наставника

Якщо у вас з’явилося уявлення, де використовувати свій потенціал, заручіться підтримкою людини, яка вже досягла успіху в цій галузі. Можливо, такий наставник зможе ще більше вас мотивувати і дати кілька цінних порад новачкові. Використовуйте цей зв’язок, щоб отримати практичний досвід нової роботи.

Хочете відкрити книжковий магазин або кафе? Попросіть власника магазину попрацювати у нього пару місяців (можна неповний робочий день за символічну зарплатню). Це допоможе дізнатися про всі підводні камені нового бізнесу і дасть можливість зрозуміти, чи підходить вам така робота.

Читайте також: 10 простих кулінарних прийомів від шеф-кухаря

Поставте цілі

Іноді постановка цілей може стати тим поштовхом, який струсить повсякденну рутину. Найлегше інертно міркувати про свої сильні сторони, роздумувати, сумніватися і при цьому нічого не робити. Поставивши перед собою певну мету, ви сконцентруєтесь, складете план дій і дасте самій собі шанс досягти успіху і змінити своє життя на краще.

Оцініть статтю