Як визначити кольори гардеробу, які підходять вам найбільше?

Коли справа стосується підбору гардеробу, ми в першу чергу зосереджуємося на визначальних стиль кольорах. Не тому, що якісь з них підходять або не підходять до зовнішності (ті часи давно минули), а тому, що певний набір відтінків допомагає чудово себе почувати. Це зовсім не означає, що кожна нова покупка повинна вписуватися в певний колірний код. Проте, знаючи свої кольори-фаворити, ви завжди зможете підібрати стильний одяг, що гармоніює з вашим настроєм і світосприйняттям. Експериментуйте Як то кажуть, ніколи не дізнаєшся, якщо не спробуєш. Можливо, ви все життя вдягаєте певні кольори, які є частиною вашої особистості. І це добре, якщо ви всім задоволені. Але якщо ви хочете внести зміни в свій гардероб, чому б не спробувати поєднання не властивих вам відтінків? Сходіть до крамниці одягу з подругами і приміряйте всі кольори, які тільки зможете знайти. Оцініть, як ви себе почуваєте в кожному з них, і розділіть відтінки на ті, які вам подобаються і ті, які не приносять задоволення. Прислухайтеся до думки подруг, оскільки людині властиво відкидати все нове. Повірте, такий експеримент може вас приємно здивувати! Визначтеся з основними кольорами Щоб підібраний гардероб був максимально функціональним, потрібно визначитися з базовими кольорами, які найкраще підходять до вашого образу життя. Базові кольори включають в себе білий, чорний, бежевий, кремовий, темно-синій, хакі або будь-який інший колір, який є основою вашого наряду. Основний одяг, такий як джинси, вишиванки, пальто, класичні туфлі-човники і т.п. в певні сезони використовується практично кожен день. Тому купуючи такі речі, треба розуміти, які кольори є найбільш зносостійкими. Зверніть увагу на свої відчуття Кольори за своєю природою є емоційним компонентом нашого життя. Отже, підібрана колірна гамма гардеробу повинна нести тільки позитивні емоції. Якщо ви знайшли якусь річ ідеального розміру, але її відтінок викликає у вас сумніви, краще відмовитися від покупки. Всі люди реагують на кольори по-різному. Наприклад, хтось асоціює червоний з романтичним настроєм, а комусь він нагадує колір крові. Таким чином, підбираючи відтінок того чи іншого одягу потрібно орієнтуватися на свої внутрішні відчуття і купувати тільки ті речі, які допоможуть вам почувати себе королевою світу. Запишіть свої переваги Після того як ви проведете низку експериментів і виявите свої улюблені кольори, запишіть їх у записник чи мобільний телефон. Ці записи послужать вам керівництвом для майбутніх покупок і в подальшому допоможуть структурувати підбір гардеробу. Мода

Коли справа стосується підбору гардеробу, ми в першу чергу зосереджуємося на визначальних стиль кольорах. Не тому, що якісь з них підходять або не підходять до зовнішності (ті часи давно минули), а тому, що певний набір відтінків допомагає чудово себе почувати.

Це зовсім не означає, що кожна нова покупка повинна вписуватися в певний колірний код. Проте, знаючи свої кольори-фаворити, ви завжди зможете підібрати стильний одяг, що гармоніює з вашим настроєм і світосприйняттям.

Експериментуйте

Як то кажуть, ніколи не дізнаєшся, якщо не спробуєш. Можливо, ви все життя вдягаєте певні кольори, які є частиною вашої особистості. І це добре, якщо ви всім задоволені. Але якщо ви хочете внести зміни в свій гардероб, чому б не спробувати поєднання не властивих вам відтінків?

Сходіть до крамниці одягу з подругами і приміряйте всі кольори, які тільки зможете знайти. Оцініть, як ви себе почуваєте в кожному з них, і розділіть відтінки на ті, які вам подобаються і ті, які не приносять задоволення. Прислухайтеся до думки подруг, оскільки людині властиво відкидати все нове. Повірте, такий експеримент може вас приємно здивувати!

Визначтеся з основними кольорами

Щоб підібраний гардероб був максимально функціональним, потрібно визначитися з базовими кольорами, які найкраще підходять до вашого образу життя. Базові кольори включають в себе білий, чорний, бежевий, кремовий, темно-синій, хакі або будь-який інший колір, який є основою вашого наряду.

Основний одяг, такий як джинси, вишиванки, пальто, класичні туфлі-човники і т.п. в певні сезони використовується практично кожен день. Тому купуючи такі речі, треба розуміти, які кольори є найбільш зносостійкими.

Зверніть увагу на свої відчуття

Кольори за своєю природою є емоційним компонентом нашого життя. Отже, підібрана колірна гамма гардеробу повинна нести тільки позитивні емоції. Якщо ви знайшли якусь річ ідеального розміру, але її відтінок викликає у вас сумніви, краще відмовитися від покупки.

Всі люди реагують на кольори по-різному. Наприклад, хтось асоціює червоний з романтичним настроєм, а комусь він нагадує колір крові. Таким чином, підбираючи відтінок того чи іншого одягу потрібно орієнтуватися на свої внутрішні відчуття і купувати тільки ті речі, які допоможуть вам почувати себе королевою світу.

Запишіть свої переваги

Після того як ви проведете низку експериментів і виявите свої улюблені кольори, запишіть їх у записник чи мобільний телефон. Ці записи послужать вам керівництвом для майбутніх покупок і в подальшому допоможуть структурувати підбір гардеробу.

Оцініть статтю